Axelis Tuanzebe, Luke‘as Shaw, Zlatanas Ibrahimovičius, Marcosas Rojo ir Ericas Bailly | „Twitter“ nuotr.

Axelis Tuanzebe, Luke‘as Shaw, Zlatanas Ibrahimovičius, Marcosas Rojo ir Ericas Bailly | „Twitter“ nuotr.

„Manchester United“ gynėjas Luke‘as Shaw atskleidė, jog charizmatiškasis švedas Zlatanas Ibrahimovičius rungtyniaudamas „Raudonųjų velnių“ gretose stengdavosi iš kiekvieno žaidėjo išspausti maksimumą ir pykdavo pralaimėjęs net gi treniruočių metu.

„Z.Ibrahimovičius buvo piktas. Manau, kad jis buvo tas, kurio mums reikėjo persirengimo kambaryje. Jis – neįtikėtinas. Net ir būdamas šiek tiek vyresnis jis vis tiek yra nuostabus žaidėjas. Jis elgdavosi puikiai būdamas persirengimo kambaryje – dažnai juokaudavo.

Manau, kad jis gimęs būti nugalėtoju. Net ir nedidelių treniruočių metu, jei jis nelaimėdavo, o tu būdavai jo komandoje, jis galėdavo tave nužudyti. Manau, kad jis iš kiekvieno būdamas komandoje išspaudė maksimumą, nes jei esi jo komandoje ir pralaimi, tu – negyvas. Manau, kad visi jį mylėjo ir buvo gaila, jog jis patyrė sunkią traumą“,- papasakojo gynėjas.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

Ane
2020-04-07 14:03:16
Tai shaw lb daznai budavo mires
Atsakyti