Dovydas Neverauskas | Youtube.com nuotr.

Dovydas Neverauskas | Youtube.com nuotr.

 Stipriausia pasaulyje beisbolo lyga (MLB) sukūrė planą, kaip atnaujinti sezoną jau gegužės mėnesį. Dėl koronaviruso pandemijos MLB turėjo atšaukti likusias ikisezonines rungtynes ir nukelti oficialaus sezono startą, kuris buvo numatytas kovo 26 d.

ESPN skelbia, kad MLB tikisi sezoną atnaujinti maždaug po mėnesio. Lyga nori visus 30 klubų surinkti Fynikse. Ten būtų galima naudotis „Diamondbacks“ klubo stadionu, taip pat „Chase Field“ stadionu, 10 ikisezoninėms rungtynėms naudojamų stadionų ir, galbūt, dar keliais statiniais, esančiais netoliese. Žaidėjai, treneriai ir kitas būtinas personalas gyventų viešbučiuose, kur iš esmės būtų izoliuoti. Viešbučius jie paliktų tik tam, kad nuvyktų į rungtynes. Skelbiama, kad JAV medikai tokiai idėjai jau pritarė. Jie leistų MLB pratęsti sezoną, jei žaidėjai laikytųsi izoliacijos ir saugaus atstumo vienas nuo kito. Beisbolas tam yra gana palanki sporto šaka, nes joje žaidėjų kontakto nėra tiek daug kaip krepšinyje, ledo ritulyje ar amerikietiškame futbole.

Kai kurie ekspertai sako, kad gegužę tikėtis sugrįžimo nėra labai realu, bet birželį sezoną būtų įmanoma atnaujinti. MLB žaidėjai nepatenka į koronaviruso rizikos grupę, tačiau lygai reikėtų labai rūpintis trenerių, teisėjų ir kito personalo sveikata.

Sportas.lt primena, kad naujajam MLB sezonui ruošiasi ir lietuvis Dovydas Neverauskas. Jis tikisi patekti į pagrindinę Pitsburgo „Pirates“ sudėtį.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.