Dana White'as | „Stop“ kadras

Dana White'as | „Stop“ kadras

 UFC prezidentas Dana White‘as paskelbė galutinę „UFC 249“ turnyro programą, tačiau kur vyks kovotojai, žino tik vienetai.

Pirmadienio vakarą D.White‘as oficialiai patvirtino, kad vietoje UFC lengvo svorio kategorijos čempiono Chabibo Nurmagomedovo „UFC 249“ turnyre į kovą su Tony Fergusonu stos Justinas Gaethje, o šios poros nugalėtojas užsijuos laikinąjį čempiono diržą.

Jis taip pat tikino, kad kiekvienas kovotojas ir jo komandos narys bus atidžiai patikrintas medikų ir tik tada galės patekti į turnyro vietą.

„Nebus jokių sirgalių, visi bus testuojami labai dažnai. Užtikrinsime 100 procentų, kad visi žmonės būtų sveiki tiek prieš, tiek po turnyro“, – „TMZ Sports“ sakė D.White‘as.

Kiek vėliau kalbėdamas su ESPN, D.White‘as teigė, kad turnyrų tvarkaraštį planuoja vykdyti dvejose vietose – JAV ir privačioje saloje už šalies ribų.

JAV ribose planuojama vykdyti kovas tarp atletų, kurie gyvena šioje šalyje, tuo tarpu saloje bus vykdomos kovos tarp tarptautinių kovotojų.

„Ten, kur vyks balandžio 18-os dienos turnyras, aš buvau užtikrintas dviem mėnesiams. Aš taip pat turiu užsitikrinęs salą. Šiuo metu ten yra kuriame infrastruktūra. Toje saloje darysime visas tarptautines kovas“, – ESPN sakė D.White‘as. „Mes grįšime į savo normalų tvarkaraštį“.

D.White‘as daugelį metų sakydavo, kad „mus reguliuoja vyriausybė“, tačiau dabar elgiasi visiškai priešingai. UFC prezidentas tokiu sunkiu pasauliui metu stengiasi išlaikyti paslaptį, nes bando vengti taisyklių.

UFC prezidentas sako, kad net patys kovotojai nežinos vietos, kur kovos. Jis taip pat trumpai ir abstrakčiai paaiškino, kaip spręs logistikos klausimus, tačiau šis scenarijus labiau primena siaubo filmą, o ne teisėtą sporto organizaciją.

„Mes ketiname kažkur surasti kovotojus ir pristatyti juos į tam tikrą vietą. Jie patys nežinos, kur skrenda“, – sakė D.White‘as. „Šiuo metu mes dirbame ties tuo, tačiau tikrai bus keletas lėktuvų, ypatingai dėl šios salos“.

Pasirašyti kontraktą net nežinant, kur kovosi, atrodo sunkiai suvokiama, ypač žinant riziką sveikatai dėl koronaviruso pandemijos. To greičiausiai nenutiktų jokioje kitoje sporto organizacijoje, tačiau kovotojams reikia gyventi ir apmokėti sąskaitas, todėl jie ryžtasi rizikuoti.

Kyla klausimų, kokios yra tos salos ar tam tikros vietos medicininės galimybės, ypač žinant tai, kad gydytojai dabar yra itin užsiėmę gydant koronavirusu užsikrėtusius pacientus. Kas nutiks kovotojams, kurie negalės skristi atgal dėl patirtų traumų? Kas bus tiems, kurie po turnyro turės karantinuotis? Kas atsitiks, jeigu kurio nors kovotojo koronaviruso testas bus teigiamas?

Net jeigu nekalbėtume apie tai, kaip UFC bando nesilaikyti vyriausybės įstatymų ir ignoruoja medikų raginimus likti namie, vis tiek kyla daugybė klausimų dėl kovotojų sveikatos ir jų saugumo. Visgi žinant D.White‘o neapykantą į „ne savo reikalus“ lendančiai žiniasklaidai, greičiausiai visuomenė negaus norimų atsakymų.

D.White'as taip pat patvirtino, kad T.Fergusono ir J.Gaethje kovos nugalėtojas susikaus su C.Nurmagomedovu dėl neginčijamo čempiono titulo, tačiau to greičiausiai reikės laukti iki rugsėjo mėnesio.

„Jie yra du viršūnėje esantys vyrukai. Conoras McGregoras nori revanšo prieš C.Nurmagomedovą, tačiau visi žino, kad J.Gaethje šansą kovoti dėl titulo turėtų gauti pirmasis. Negalėjo būti geriau – J.Gaethje prieš T.Fergusoną – tai kova, kuri turi prasmę. Chabibas iškrito iš šio turnyro, todėl nugalėtojas kovos prieš jį“.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

kosmos
2020-04-07 13:05:29
cia toks eventas reikalingas tik tiem kovotojam kuriem belekaip reikia saibas uzdirbt, nieko keisto kd khbibas out, nekovotu cia joks sveiko proto prakutes kovotojas topinis
Atsakyti
..
2020-04-07 16:40:33
saunuolis Dana kad nepalieka kovotoju o bando sudaryt salygas uzsidirbti ir tokiu laikotarpiu nes dauguma ufc negauna daug pinigu uz kovas ir didziaja dali padeda pasiruosimui ir atsigavimui po kovos cia nereikia lyginti chabibo ar magregoro..