Anthony Smithas | Instagram.com nuotr

Anthony Smithas | Instagram.com nuotr

 UFC pussunkio svorio kategorijos trečioje reitingo vietoje esantis Anthony Smithas sekmadienį Nebraskoje išgyveno vieną didžiausių savo gyvenimo kovų.

Apie ketvirtą valandą paryčiais jį pažadino žmona, kuri pasakė, kad namo viduje yra kažkoks vyras.

„Kai tik atėjau, jis į mane pasižiūrėjo ir šiek tiek pasilenkė“, – ESPN žurnalistui Arieliui Helwani pasakojo A.Smithas. „Atrodė, kad jis bando mane išgąsdinti ir ėjo link manęs“.

A.Smitho žmona bėgo slėpti savo trijų dukterų į vonią, tuo tarpu jos vyras bandė bendrauti su įsibrovėliu, kuris „rėkė iš visų plaučių“.

Įsibrovėlis vėliau buvo atpažintas kaip Luke‘as Habermanas, kurį policija areštavo ir apkaltino pirmojo laipsnio nusikaltimu.

Pasak A.Smitho, įsibrovėlis atrodė maždaug 75-77 kg svorio, tuo tarpu pats UFC kovotojas organizacijoje dalyvauja svorio kategorijoje iki 93 kg, o įprastai būna dar sunkesnis.

Nepaisant svorių skirtumo, A.Smithas teigė, kad įsibrovėlis buvo ypač stiprus ir jis turėjo sunkų laiką grumtis su juo iki atvykstant policijai.

„Nežinojau, ką jis turi. Įprastai žmonės vidurį nakties nesibrauna į namus dėl gerų priežasčių. Tikėjausi, kad išgirsiu šūvius ar jis bandys mane padurti. Supratau, kad turiu maždaug dvi minutes, kol jis mane išjungs“, – pasakojo A.Smithas.

Su A.Smithu gyvenanti uošvė atnešė jam virtuvinį peilį, nes pagalvojo, kad įsibrovėlis gali būti ne vienas.

„Mes pradėjome kautis ir tada aš supratau, kad jis į mane nešovė, nedūrė, tačiau jis nenustoja kovoti“, – sakė A.Smithas. „Pradėjau rėkti ant jo, bandžiau suprasti kas po velniais čia vyksta. Joks normalus žmogus nesugeba taip kovoti. Nesakau, kad aš esu stipriausias žmogus planetoje, tačiau jis buvo tiesiog paprastas „Joe“ ir man buvo sunku su juo susidoroti. Jis priėmė visus smūgius, kuriuos jam sutrenkiau – visi kojų, kelio, alkūnių smūgiai pasiekė jį, tačiau jis ir toliau kovojo“.

Pasak A.Smitho, policija užtruko šiek tiek daugiau nei penkias minutes iki atvykimo į jo namus, o visą šį laiką jis kovojo su įsibrovėliu.

„Visas mano kompiuterio kambarys buvo nulietas krauju“, – sakė A.Smithas. „Sienos kruvinos, buvo tikra netvarka“.

Kaip vėliau paaiškėjo, A.Smitho namas buvo antrasis, į kurį įsibrovė L.Habermanas, o į jį jis pateko atidaręs garažo vartus.

„Nemeluosiu sakydamas, kad tai buvo viena sunkiausių mano kovų per visą gyvenimą“, – sakė A.Smithas. „Žinote, adrenalinas pasiekė aukščiausią tašką, o kai aš su juo susitikau, buvau pasiruošęs mirti“.

Kaip teigė policija, įsibrovėlis serga psichologinėmis ligomis ir jo motyvai nėra žinomi.

„Policija turėjo atitraukti mane nuo jo, nes aš tiesiog išprotėjau. Tada jis pažiūrėjo į mane liūdniausiu įmanomu veideliu. Jis kraujavo, jo veidas per kraują sunkiai matėsi, tačiau jis ramiai pažiūrėjo į mane ir pasakė: „Labas, vyruti, aš atsiprašau“.

Įprastai tu galvoji, kad esi kietas vyrukas, tačiau aš toks nesijaučiau. Nežinojau, kad įmanoma taip bijoti“, – sakė A.Smithas.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

Danny
2020-04-07 16:58:17
Einikis butu vienu kabliu paguldes
Atsakyti
Abdulas
2020-04-07 12:47:12
Pasirode, kad Jekilaitis
Atsakyti
N
2020-04-07 11:36:26
Aš pats sveriu 75kilus ir esu 175cm. Ir Smithui buvo įšukis kovot su mano sudėjimo psichiniu. Įsivaizduot tik gali kaip būtų buve su didesniu ir nepilno proto. Jau vien smūgiuot nebūtų užteke.
Atsakyti
G
2020-04-07 11:33:34
Jo, psichiniai kaip arkkiai turi sveikatos.
Atsakyti
Ziauru
2020-04-07 09:27:13
psixiniai turi daug jegos,smegenys neblokuoja ju...pilnai isivaizduoju.. amerikoj,didziuosiuose miestuose ,40%zmoniu turi reikalu ne su psixologu,bet psixiatru..ten daug nelaimingu psixu,saudosi masiskai kasdiena..
Atsakyti