Dana White'as | „Stop“ kadras

Dana White'as | „Stop“ kadras

 Pirmadienio vakarą UFC prezidentas Dana White‘as oficialiai patvirtino, kad vietoje UFC lengvo svorio kategorijos čempiono Chabibo Nurmagomedovo „UFC 249“ turnyre į kovą su Tony Fergusonu stos Justinas Gaethje, o šios poros nugalėtojas užsijuos laikinąjį čempiono diržą.

Kiek vėliau D.White‘as portalui „TMZ Sports“ atskleidė, kad UFC beveik baigė sandorį dėl UFC kovų privačioje saloje, kurioje turnyrai galėtų vykti kiekvieną savaitę, o į ją kovotojai atvyktų privačiais lėktuvais. Pasak UFC prezidento, iki sandėrio pabaigos liko diena ar dvi.

„Dar negaliu atskleisti tikrosios vietos, tačiau galiu patikinti, kad sirgaliams tai bus ESPN“, – sakė D.White‘as.

D.White‘as taip pat tvirtino, kad „UFC 249“ turnyre turėtume išvysti Rose Namajunas kovą prieš Jessicą Andrade, Franciso Ngannou dvikovą su Jairzinho Rozenstruiku, tą vakarą turėtų pasirodyti ir Gregas Hardy, Ray Borgas, Jeremy Stephensas ir kiti.

Kaip atskleidė UFC prezidentas, kiekvienas kovotojas ir jo komandos narys bus atidžiai patikrintas medikų ir tik tada galės patekti į turnyro vietą.

„Nebus jokių sirgalių, visi bus testuojami labai dažnai. Užtikrinsime 100 procentų, kad visi žmonės būtų sveiki tiek prieš, tiek po turnyro.

D.White‘as taip pat apgynė C.Nurmagomedovą bei teigė, kad jis nieko negalėjo padaryti, todėl nereikėtų sirgaliams jo kaltinti, kad jis iškrito iš šio turnyro kortelės.

„Pasaulis keitėsi kiekvieną dieną ir tai nėra nei Chabibo, nei kažko kito kaltė. Net negalėjai įsivaizduoti, kad viskas taip pasikeis – Las Vegasas užsidarė, nedirba joks kazino daugiau nei mėnesį. Aš to nesu matęs gyvenime“, – sakė D.White‘as.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

camp303
2020-04-07 08:59:47
Idėją iš "Enter the dragon“ (1973) D.White įgyvendins tikrovėje.
Atsakyti