„Old Trafford“ | Organizatorių nuotr.

„Old Trafford“ | Organizatorių nuotr.

 Nors koronaviruso pandemijos metu daugelis sporto klubų nurėžia atlyginimus darbuotojams, tačiau to tikrai nedarys „Manchester United“ ekipa.

„Man United“ išsiuntė daugiau nei 900 darbuotojų komandai elektroninius laiškus bei patikino, kad krizės metu nei vienas iš jų nebus atleistas.

„Man United“ informavo, kad jiems ir toliau bus mokamas visas atlyginimas, nepaisant to, kad kito „Premier“ lygos klubai išleido savo darbuotojus neapmokamų atostogų.

Personalo, kuris negali dirbti arba turi žymiai mažesnį darbo krūvį, „Man United“ prašo imtis savanoriško darbo Nacionalinėje sveikatos tarnyboje arba labdaros organizacijose.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi
Registruoti
Anoniminiai
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų
Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

2020/21 m. LKL

12-05 „Pieno žvaigždės“ 17:00 „Šiauliai“
12-05 „Neptūnas“ 17:00 „Lietkabelis“
12-06 „Žalgiris“ 17:00 „Rytas“

2020/21 m. Eurolyga

12-03 CSKA 21:00 „Olympiacos“
12-03 „Zenit“ 21:00 „Fenerbahče“
12-03 „Maccabi“ 21:05 „Crvena Zvezda“
12-03 „AX Armani“ 21:45 „Panathinaikos“
12-03 „Valencia“ 22:00 ALBA
12-04 „Anadolu Efes“ 19:30 „Baskonia“
12-04 „Bayern“ 19:30 „Chimki“
12-04 „Žalgiris“ 20:00 „Barcelona“
12-04 „Real“ 22:00 ASVEL
Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Anglijos „Premier“ Lyga

Pen 12-04 Aston Villa 02 : 00 Newcastle United
Šeš 12-05 Burnley 14 : 30 Everton
Šeš 12-05 Manchester City 17 : 00 Fulham
Šeš 12-05 West Ham United 19 : 30 Manchester United
Šeš 12-05 Chelsea 22 : 00 Leeds United