Ledo ritulio sirgaliai | Scanpix nuotr.

Ledo ritulio sirgaliai | Scanpix nuotr.

 JAV prezidentas Donaldas Trumpas neseniai bendravo su visų didžiųjų šalies sporto lygų vadovais ir jiems išreiškė viltį, kad jau rugpjūtį arba rugsėjį sporto sirgaliai galės grįžti į tribūnas. Deja, medicinos ekspertai tokiu optimizmu netrykšta.

Sporto renginiuose sirgaliai sėdi labai arti vienas kito, ten susirenka tūkstančiai žmonių ir tai gali tapti vienu didžiausiu koronaviruso plitimo židinių. Dėl šios priežasties sporto renginiai be sirgalių gali likti net iki 2021 m.

„Deja, dideli sporto renginiai žiūrovams veikiausiai bus atverti vieni iš paskutinių, lyginant su kitais verslais ar veiklomis. Man nemalonu tai sakyti, nes pats esu sporto fanas. Daug kas nerimauja, kad per anksti sušvelninus karantino sąlygas galėtume sulaukti antrosios koronaviruso bangos“, - sakė infekcinių ligų gydytojas Deanas Winslow.

Medikas pridėjo, kad manantis, jog iki rudens sporto renginiai gali būti atnaujinti, bet veikiausiai – be sirgalių.

Gydytojas Anthony Fauci buvo paklaustas, kada bus atnaujintos beisbolo rungtynes ir koncetrai bei kada į juos galės patekti žiūrovai. Jis tiesiogiai į klausimą neatsakė, bet pareiškė, kad virusą pažaboti gali tik vakcina, o jos tikrai teks laukti mažiausiai iki 2021 m. pradžios. 

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.