Tysonas Fury | Instagram.com nuotr

Tysonas Fury | Instagram.com nuotr

 Koronaviruso pandemija sukaustė visą pasaulį, neišimtis ir Didžioji Britanija, kurioje gyvena WBC sunkiasvorių čempionas Tysonas Fury.

Dar prieš viruso išplitimą visame pasaulyje T.Fury iškovojo įsimintiną pergalę, kai privertė rankšluostį į ringą išmesti iki tol nenugalėto Deontay Wilderio komandą.

Vasario 22-ą dieną vykusioje kovoje T.FUry dominavo visuose raunduose ir iškovojo įtikinamą pergalę, tačiau praėjus vos kelioms dienoms D.Wilderis patvirtino, kad pasinaudos kontrakte numatyta galimybe ir sieks revanšo.

Praėjus jau kiek daugiau laiko nuo kovos, T.Fury portalui „TalkSPORT“ prakalbo apie jį nuvylusį D.Wilderį ir spėliojo, kodėl jis nori trečiosios dvikovos, kalbėjo apie karantino poveikį psichologijai ir svarbiausius dalykus gyvenime.

„Jeigu atvirai, buvau šiek tiek nusivylęs tuo, kokį iššūkį man davė D.Wilderis. Aš treniravausi 12-ai raundų kovoti velnišku tempu ir tai dariau dešimt savaičių. Ruošiausi geriausiam kovotojui pasaulyje, stipriausią smūgį turinčiam žmogui žemėje ir buvau nusivylęs, nes tai nebuvo iššūkis, kurio tikėjausi“, – sakė T.Fury.

D.Wilderis po pralaimėjimo T.Fury pateikė gana keistą pasiteisinimą ir teigė, kad jį nuvargino 40 svarų sveriantis kostiumas, kurį jis dėvėjo prieš išeidamas į ringą. Pasak D.Wilderio, tai paveikė jo kojas, kurios buvo pernelyg silpnos.

„Nors tai buvo fantastiška mano pergalė ir puiki kova, tačiau atrodė, kad D.Wilderis nėra toks kovotojas, koks įprastai būna. Galbūt kai kurie iš jo pasiteisinimų buvo teisingi. Gal jam skaudėjo kojas nuo kostiumo, galbūt jis sirgo gripu, turėjo sulūžusią ranką ar kaulą nugaroje. Nesu tikras, nes tai nebuvo D.Wilderis, kuriam aš ruošiausi. Tai nebuvo tas gyvulys, kuriam ruošiausi visas tas valandas.

Kaip ir sakiau, tai buvo viena iš lengviausių mano karjeros kovų. Tokiame lygyje, kai sprendžiasi pasaulio sunkiasvorių čempionas, paprastai negauni tokių lengvų pergalių. Jis buvo pasaulio čempionas ir 10 kartų apgynė titulą nokautuodamas kiekvieną savo varžovą. Tada jis išėjo su manimi, kuris yra paprastas boksininkas, kontraatakuotojas, turi aukštus bokso įgūdžius ir buvo sunaikintas per kelis raundus.

Į boksą neatėjau tam, kad būčiau sunkiasvorių čempionas ar laimėčiau keletą diržų. Esu čia tam, kad sirgaliams duočiau tai, ko jie nori – karališkų kovų. Jeigu tai buvo geriausia, ką galima gauti, tuomet aš nematau jokių vertų iššūkių“.

T.Fury taip pat įvardino ir vieną dalyką, dėl kurio, jo manymu, D.Wilderis nori trečiosios jų tarpusavio dvikovos.

„Jis nė sekundės nelaimėjo antroje kovoje, tačiau šis žaidimas yra trumpas, mes turime trumpas karjeras. Yra toks senas posakis – mes turime sukrauti šieną, kol šviečia saulė. Kiek 34-erių metų D.Wilderiui liko didelių kovų?

Suprantu, kodėl jis nori trečiosios kovos. Suprantu, kad jis tikriausiai turi apmokėti daug sąskaitų. Nežinau jo asmeninio gyvenimo, tačiau iš to, ką matau amerikiečių kovotojuose ir kituose sportininkuose, jie gyvena roko žvaigždės gyvenimą, net tada, kai jie nėra tokie.

Esu tikras, kad pinigų dalis D.Wilderiui yra svarbi. Nemanau, kad jį labai vilioja sugrįžti ir vėl būti sumuštam, tačiau jį gundo pinigų suma, nes jie juos išleidžia gana greitai. Manau, kad jis trečios kovos nori dėl pinigų“, – spėliojo T.Fury.

T.Fury taip pat yra gerai žinomas dėl buvusių psichologinių problemų, kurios jam atsirado po pergalės prieš ukrainietį Vladimirą Kličko ir iškovotų pagrindinių sunkiasvorių čempiono titulų. T.Fury buvo priaugęs daugybę svorio, vartojo narkotikus ir gėrė daug alkoholio, tačiau sugebėjo susiimti ir vėl grįžo į viršūnę. Dabar, kai karantinas riboja judėjimą, T.Fury sako, kad vėl taps kitu žmogumi.

„Galima pasiimti kažką teigiamo iš visų negatyvių dalykų, o dabartinėje situacijoje teigiamas dalykas yra tas, kad galiu daugiau laiko skirti savo šeimai.

Žmonės dabar supras, kas išties yra svarbu gyvenime. Kartais mes pasimetame gyvenimo kelionėje, galvojame tik apie ambicijas ir pamirštame tai, kas tikrai yra svarbu – šeima, draugai, mylimieji, sveikata.

Tai mane pažadino, nes aš buvau vienas tų žmonių, kuris nukentėjo nuo to. Nuolat vijausi visus reikalus, norėjau padaryti didelius dalykus, niekada nesidžiaugiau sėdėdamas namuose ir norėjau būti aktyvus.

Per keletą savaičių, kai esu užrakintas, turėjau laiko susitelkti ties dalykais, kurie mano gyvenime tikrai yra svarbūs. Manau, kad po karantino grįšiu kitu žmogumi ir turėsiu kitokią mąstyseną“, – sakė T.Fury.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

Boxxx
2020-04-06 22:44:35
Šaunuolis kuris sugebėjo atsitiesti po psichologiškai sunkių gyvenimo patirčių. Galima klysti, bet galima ir atsikelti. Įdomu bus sekti jo karjerą ar dar daug bus jo kovų kurias pavers tikrais šou spektakliais. Jis šiuo metu vienas iš daugiausiai generuojančių pinigų bokso versle sportininkų. Ir jis tai įrodė savo darbu ringe. Nuo įšėjimo spektaklių iki konferencijų po kovų. Matosi, kad turi puikią komandą kuri jam padeda.
Atsakyti
Albanas
2020-04-07 17:53:07
Canelo Alvarez pasirašė 5 kovų sutartį už 365mln $$, tai manau jis daugiausiai uždirbantis šiuo metu.
super
2020-04-06 22:33:53
kaip boksininkas atrodantis kaip maniakas tai pasnekejo labai protingai, respect
Atsakyti