Wayne'as Rooney | Instagram.com nuotr

Wayne'as Rooney | Instagram.com nuotr

 Wayne‘as Rooney prieš keletą dienų atvirai reiškė pyktį dėl rekomendacijų futbolininkams susimažinti algas, o pirmadienį pateko į žiniasklaidos akiratį dėl pažeistų karantino sąlygų.

„The Sun“ skelbia, kad W.Rooney, buvęs kartu su dviem vaikais, golfo lauke sutiko neseniai sekso skandale nuskambėjusį Kyle‘ą Walkerį, kuris vaikščiojo su buvusia savo mergina ir trimis vaikais. Futbolininkų atžalos, lankančios tą pačią mokyklą, norėjo pabendrauti, o tuomet pasikalbėti nusprendė ir patys futbolininkai.

Pranešama, kad netoliese buvo policijos pareigūnė, pamačiusi žmonių sambūrį. Ji pareikalavo šeimoms išsiskirstyti ir atskirai grįžti į namus. Skelbiama, kad nei K.Walkeris, nei W.Rooney nurodymams nesipriešino ir patraukė savo keliais.

„Šeimos trumpam sustojo pabendrauti, kai policininkė staiga prie jų priėjo. Tai nebuvo tyčinis veiksmas, norint pažeisti karantino sąlygas“, - „The Sun“ sakė vienas iš jų šaltinių.

K.Walkeris artimiausiu metu turėtų sulaukti piniginės baudos iš „Man City“ klubo už minėtą sekso maratoną ir prastą pavyzdį visuomenei karantino metu. Kai kurių šaltinių teigimu, baudos dydis gali siekti net 250 tūkst. svarų sterlingų.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.