Terence'as Crawfordas prieš Egidijų Kavaliauską | „Top Rank“ nuotr.

Terence'as Crawfordas prieš Egidijų Kavaliauską | „Top Rank“ nuotr.

 32-ejų metų amerikietis Terence‘as Crawfordas prieš beveik 4 mėnesius kovoje prieš Egidijų Kavaliauską apgynė WBO pusvidutinio svorio kategorijos pasaulio čempiono diržą.

Iki šiol neaišku, kada amerikietis grįš į ringą ir kas bus jo varžovas. Tarp potencialių kandidatų vis dažniau minimas britas Kellas Brookas. T.Crawfordas su juo neseniai buvo susitikęs ir pasakė jam keletą žodžių į akis.

„Mačiau jį prie Wilderio kovą su Fury, o vėliau sutikau jį Niujorke prieš atšauktą Stevensono kovą. Pasakiau, kad jis žinotų, jog bus išniekintas, jei mes kada nors susikausime ringe. Nežinau visų derybų detalių, bet, kaip suprantu, tiek jis, tiek Bobas Arumas yra susidomėję tokia idėja. Jei negalėsime gauti ko nors iš elitinių pusvidutinio svorio kategorijos kovotojų, tada gali tekti rinktis Brooką. Į Didžiąją Britaniją tikrai nevykčiau kautis su juo. Aš čempionas, todėl jis turi vykti į mano kiemą“, - sakė T.Crawfordas.

Profesionalų bokso ringe amerikietis turi 36 pergales (27 nokautais) iš tiek pat galimų. K.Brooko sąskaitoje – 39 pergalės (27 nokautais) ir 2 pralaimėjimai nokautais.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.