T.J.Dillashaw | Instagram.com nuotr

T.J.Dillashaw | Instagram.com nuotr

 UFC svorio kategorijoje iki 61 kg pusantrų metų karaliavęs amerikietis T.J.Dillashaw pernai pranešė, kad jo organizme rasta draudžiamų medžiagų. Dėl šios priežasties jis nusprendė be kovos atiduoti turimą čempiono diržą.

Netrukus JAV antidopingo agentūra (USADA) paskelbė, kad T.J.Dillashaw yra suspenduojamas 2 metams dėl eritropoetino vartojimo. Amerikiečio diskvalifikacija baigsis 2021 m. sausio 19 d., o jis tikina, kad UFC jam žada iš karto duoti titulinę kovą.

„Man sakė, kad tik grįžęs galėsiu kautis dėl diržo, bet dabar tai tik kalbos, kurios nieko nereiškia. Aš padariau klaidą ir neturiu teisės kažko reikalauti. Žinoma, jei viskas priklausytų tik nuo manęs, tai pasirinkčiau titulinę kovą ar bent jau kažką iš pirmojo reitingo penketuko, kad įrodyčiau, jog esu vertas kovoti dėl diržo. Negrįšiu tik tam, kad užsiimčiau nereikšmingais žaidimais. Numeskite mane šunims. Noriu rimtų kovų, noriu susigrąžinti savo diržą ir būsiu pasiruošęs bet kam“, - kalbėjo T.J.Dillashaw.

Amerikietis 2 metų laikotarpį be kovų pasitiko prasta nuotaika, tačiau dabar supranta, kad šis laiko tarpsnis – vienas geriausių jo gyvenime. Jis ne tik turėjo laiko dviems peties operacijos, bet ir gali mėgautis akimirkomis su šeima.

„Daug treniruojuosi, daug laiko leidžiu su šeima, išsigydžiau petį. Nors pats tokio kelio nebūčiau pasirinkęs, bet ši pertrauka tikrai yra viena geriausių mano gyvenime. Problema tik ta, kad visiems laikams suteršiau savo vardą. Niekas dėl to nekaltas, tik aš pats“, - pridėjo buvęs čempionas. 

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

Asd
2020-04-06 22:24:08
Sitas nykstukas nepasimoko toliau eda chemija
Atsakyti