Conoras McGregoras ir Manny Pacquiao | Instagram.com nuotr

Conoras McGregoras ir Manny Pacquiao | Instagram.com nuotr

 Airis Conoras McGregoras 2019 m. pabaigoje paskelbė apie savo sugrįžimą į UFC narvą. Šiemet jis planavo kautis tris kartus, bet tikėtina, kad dėl koronaviruso pandemijos airis turės apsiriboti dviem kovomis.

C.McGregoras taip pat skelbė, kad ateityje norėtų vėl išmėginti save profesionalų bokse ir kovoti dėl pasaulio čempiono diržo. ESPN žurnalistas Steve‘as Kimas pareiškė, kad toks scenarijus gali tapti realybe 2021 m. Jo žiniomis, C.McGregoras gali susikauti su Manny Pacquiao.

„Šį kartą pabūsiu drąsus ir pasakysiu, kad 2021 m. įvyks McGregoro kova prieš Pacquiao. Mano šaltiniai sako, kad toks yra kitų metų planas. Žinoma, Manny bet kada gali pakeisti savo nuomone, bet juk jis pasirašė sutartį su McGregorą atstovaujančia agentūra ne veltui. Manny dabar ieško kovų, kurios jam galėtų uždirbti bent 100 mln. JAV dolerių. Kas dar be McGregoro dabartinėje situacijoje leistų Pacquiao uždirbti tokią sumą, pernelyg nerizikuojant patirti pralaimėjimo?“, - sakė S.Kimas.

„Podcastas“ su S.Kimu:

41-erių M.Pacquiao šiuo metu yra WBA (Super) pusvidutinio svorio kategorijos pasaulio čempionas. Filipinietis nesikovė nuo 2019 m. liepos ir neaišku, kada grįš į ringą. C.McGregorui kova su M.Pacquiao ne tik reikštų teorinę galimybę iškovoti pasaulio čempiono diržą, bet ir garantuotų didžiulį uždarbį. Žinant, kad kiti pagrindiniai diržai priklauso Errolui Spence‘ui ir Terence‘ui Crawfordui, kurie abu yra karjeros pike ir negeneruotų tokių pajamų kaip M.Pacquiao, kova prieš filipinietį C.McGregorui yra pats logiškiausias žingsnis.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

Jdllsdj
2020-04-17 10:27:15
Kam tas cirkas
Atsakyti