Darius Labanauskas | „Twitter“ nuotr.

Darius Labanauskas | „Twitter“ nuotr.

 Geriausias visų laikų Lietuvos smiginio žaidėjas Darius Labanauskas PDC pasaulio reitinge jau pakilo iki 50-os vietos, bet dėl koronaviruso pandemijos atšaukus visus artimiausius turnyrus jo progresas privalės sustoti.

Iš Anglijos į Lietuvą parskridęs D.Labanauskas buvo priverstas saviizoliuotis. Nepaisant to, karantinas jam didele problema netapo, o jo treniruotės nenutrūko.

„Sunku prognozuoti, kada sezonas bus pratęstas. Toliau treniruojuosi vidutiniškai ir nemanau, kad bus sunku susigrąžinti geriausią formą. Nesitikėjau taip anksti reitinge pasiekti tokią aukštą vietą. Tikslas buvo patekti tarp 64 geriausių žaidėjų, kad be jokių papildomų turnyrų galėčiau ir ateityje žaisti PDC organizacijoje. Dabar mano tikslas – vieta tarp 32 geriausių žaidėjų, dalyvavimas pasaulio čempionate, finaliniame „Players Championship“ turnyre ir pasaulio smiginio taurės turnyre. Taip pat norėčiau dalyvauti „PDC Grand Slam“ turnyre. Pernai man trūko labai nedaug, lemiamą atrankos mačą pralaimėjau rezultatu 3:5. Žinau, kad esu įtrauktas į „Nordic Darts Masters“ turnyro Danijoje dalyvių sąrašą. Tai bus labai įdomus renginys“, - sakė D.Labanauskas.

Lietuvis pridėjo, kad yra patenkintas 2020 m. sezono pradžia ir džiaugėsi priimtu sprendimu pakeisti naudojamų strėlyčių formą.

„Esu patenkintas naujojo sezono startu. Po 8 turnyrų mano rezultatai geresni nei pernai. 8 metus žaidžiau su tos pačios formos strėlytėmis, o šiemet nusprendžiau jas pakeisti. Po ilgų treniruočių valandų galiu pasakyti, kad tas sprendimas pasiteisino – mano rezultatai pagerėjo. Taip pat buvo labai malonu patekti tarp geriausio PDC metų naujoko apdovanojimo nominantų“, - teigė lietuvis.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.