Julija Jefimova | Instagram.com nuotr

Julija Jefimova | Instagram.com nuotr

 Viena tituluočiausių Rusijos plaukikių Julija Jefimova neseniai paminėjo 28-ąjį savo gimtadienį. Šia proga rusė davė interviu „Match TV“ televizijai.

J.Jefimova anksčiau buvo užsiminusi, kad 2020 m. Tokijo olimpiada jai veikiausiai bus paskutinė karjeroje. Neseniai dėl koronaviruso pandemijos olimpiada buvo nukelta metams, todėl J.Jefimova veikiausiai dar metams pratęs karjerą, nors dėl Rusijos olimpinės rinktinės diskvalifikacijos dar bus priversta atskirai įrodinėti savo tiesą teismuose, kad gali startuoti Tokijuje.

„Profesionalus sportas labiau kenkia sveikatai, nei ją stiprina. Turiu problemų su nosimi dėl to, kad baseinuose prisikvėpuoju chloro. Didelis fizinis krūvis simptomus tik pablogina. Ar po karjeros pabaigos įsivaizduoju save politikoje? Tikrai ne. Tai ne man skirtas dalykas. Galbūt kada nors ateityje bandysiu tapti Rusijos plaukimo federacijos prezidente. Pagyvensim ir pamatysim“, - sakė J.Jefimova.

Rusė taip pat atskleidė, kad socialiniuose tinkluose sulaukia nemažai žinučių iš sportininkų, kurie nori su ja artimiau susipažinti. Tiesa, J.Jefimovai dažniau rašinėja ne rusai, o užsieniečiai.

„Visų paslapčių neatskleisiu. Man rašinėja daug sportininkų iš skirtingų šalių ir iš skirtingų sporto šakų. Sulaukiu daug ledo ritulininkų, tenisininkų, lengvaatlečių žinučių, taip pat ir futbolininkų, tačiau ne iš Rusijos klubų, o iš tokių kaip „Juventus“, - sakė J.Jefimova.

Rusė taip pat pridėjo, kad net ir karantino metu turi nemažai veiklos: „Tik porą dienų turėjau daugiau laisvo laiko, sutvarkiau kambarius, skaičiau knygas. Netgi kiek apmaudu, kad įprastai laisvo laiko turiu tiek mažai. Kiekvieną rytą treniruojuosi. Dirbu su savo svoriu, atlieku tempimo pratimus. Vėliau bendrauju su draugėmis arba žiūriu filmus.“

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

2020-04-07 03:28:36
Noretu jin matos roncei atsvantalint... Juventus
Atsakyti
Gvydas
2020-04-07 03:22:05
As irgi jauciu visom pradesiu sakyt kad noriu artimiau susipazint, nes anaip gaunas kad tipo i lova nori pasiguldyt iskart
Atsakyti
kasaras
2020-04-06 20:36:09
taip,ji verta grieko.
Atsakyti
aa
2020-04-06 20:00:13
turesiu uomeni merginom sakyti jog noriu artimiau susipazinti , o ne tiesiog ispi sti
Atsakyti
Julka
2020-04-06 18:40:15
Sakykit ka norit, bet Jefimova verta grieko...
Atsakyti