Marija Jumaševa ir Fedoras Smolovas | Instagram.com nuotr

Marija Jumaševa ir Fedoras Smolovas | Instagram.com nuotr

30-etis „Celta de Vigo“ puolėjas rusas Fedoras Smolovas negavęs klubo leidimo išvyko iš Ispanijos ir grįžo į Rusiją.

Apie tai pranešė „Mundo Deportivo“.

Šaltinių teigimu, žaidėjas ne vieną kartą prašėsi išleidžiamas namo dėl asmeninių reikalų. Klubas to padaryti jam neleido – „La Liga“ dėl koronaviruso pandemijos uždraudė klubams išleisti savo legionierius.

„F.Smolovas tiesiog pranešė, kad išvyksta, pažadėjo grįžti, kai tik susitvarkys asmeninius reikalus. Bet kokiu atveju, jo laukia sankcijos dėl klubo vidaus taisyklių pažeidimo“, – pranešė klubo spaudos atstovai.

Ispanijos žiniasklaida įsitikinusi, kad žaidėjo įvardijami asmeniniai reikalai – mylimosios, 17-etės Boriso Jelcino anūkės Marijos, gimtadienis.

Balandžio 14 dieną Marija Jumaševa švęs savo 18-ą gimtadienį. Netruko pasirodyti ir informacija, kad pora ruošiasi kelti vestuves, kai tik mergina taps pilnametė. Apie tai jau buvo kalbama gruodžio mėnesį.

Pranešama, kad F.Smolovas iš Ispanijos išskirdo asmeniniu lėktuvu.

Dar vos prieš kelias dienas tiesioginėje „Instagram“ transliacijoje futbolininkas kalbėjo: „Su dideliu noru dabar atvykčiau į Maskvą. Mielai sėdėčiau karantine, svarbiausia, kad tarp savų keturių sienų. O čia aš net kamuolio neturiu, – kalbėjo futbolininkas. – Norėjau, kad jį man atvežtų, tačiau bazė – taip pat karantine“.

Kokia bausmė dabar laukia futbolininko, kurį Ispanijos ekipa išsinuomavo iš Maskvos „Lokomotiv“ iki sezono pabaigos? Tikėtina, kad žaidėjas turės susimokėti piniginę baudą.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

aha
2020-04-06 17:42:46
reikejo imust koki hettricka ir butum turejes namie kamuoli
Atsakyti