Lenktynių akimirka | Youtube.com nuotr.

Lenktynių akimirka | Youtube.com nuotr.

 „Formulė 1“ toliau tęsia tradiciją ir vietoj atšauktų etapų rengia lenktynes virtualioje erdvėje. Sekmadienį nuotoliniu būdu prie lenktynių prisijungė tokios žvaigždės kaip Charlesas Leclercas, Lando Norrisas, George‘as Russellas, Alexas Albonas, Nicholas Latifi, Jensonas Buttonas ir kiti.

Lenktynes be didesnio vargo laimėjo C.Leclercas. „Ferrari“ pilotui padėjo tai, kad „pole“ poziciją laimėjęs Christianas Lundgaardas gavo baudą. Tuomet C.Leclercui atsilaisvino erdvė priekyje, jis nuo pat starto ėmė bėgti nuo varžovų ir laimėjo daugiau nei 14 sek. skirtumu prieš C.Lundgaardą. Trečias finišavo „Williams“ pilotas G.Russellas.

„Beprotiškai suprakaitavau. Raumenų, aišku, neskauda, bet koncentraciją reikia išlaikyti didžiulę, todėl prakaito teko išlieti nemažai“, - po pergalės sakė C.Leclercas.

Lenktynių įrašą rasite paspaudę ČIA.

Į save nemažai dėmesio atkreipė „McLaren“ lenktynininkas Lando Norrisas. Jis tiesiogiai transliavo savo lenktynes ir susiskambino su Maxu Verstappenu. Jie abu įprastai naudoja „R-factor 2“ žaidimo simuliatorių, o ne oficialų „Formulės 1“ žaidimą. Dėl šios priežasties M.Verstappenas atsisakė dalyvauti pastarosiose lenktynėse ir paragino L.Norrisą padaryti tą patį.

„Ištrink tą žaidimą iš savo kompiuterio ir mesk jį į šiukšliadėžę. Aš prie šitų lenktynių niekada neprisijungsiu. Iki“, - M.Verstappenas sakė L.Norrisui.

„McLaren“ pilotas vėliau pasinaudojo olando patarimu ir tiesioginiame eteryje rodė, kaip trina oficialų „Formulės 1“ žaidimą iš savo kompiuterio.

L.Norriso transliacija:

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.