Kyle'as Walkeris | Instagram.com nuotr

Kyle'as Walkeris | Instagram.com nuotr

  „Man City“ klubo gynėjas Kyle‘as Walkeris praėjusią savaitę „instagram“ tinkle ragino visus žmones laikytis karantino reikalavimų ir laiką leisti namuose, tačiau paaiškėjo, kad šį vaizdo įrašą jis nufilmavo jau po to, kai pats šiurkščiai pažeidė taisykles.

K.Walkeris kartu su bičiuliu į namus pasikvietė dvi prostitutes – vietinę 21-erių Louisę McNamarą ir 24-erių brazilę, kurios tapatybė neįvardijama. Prabangiuose K.Walkerio apartamentuose buvo surengtas trijų valandų sekso maratonas. Tokią informaciją žiniasklaidai atskleidė pati L.McNamara, padariusi keletą K.Walkerio nuotraukų.

Už tokį poelgį K.Walkeris sulauks „Man City“ komandos drausminės nuobaudos, o pats futbolininkas viešai atsiprašė.

„Norėčiau pasinaudoti šia proga ir viešai atsiprašyti už praėjusią savaitę padarytus sprendimus, dėl kurių sekmadienį bulvariniame laikraštyje buvo pasakojama apie mano asmeninį gyvenimą“, – paskelbė K.Walkeris. „Suprantu, kad aš, kaip profesionalus futbolininkas, privalau prisiimti atsakomybę būti pavyzdžiu. Noriu atsiprašyti savo šeimos, draugų, futbolo klubo, sirgalių ir visuomenės, kad jus nuvyliau.

Mano veiksmai prieštarauja tam, ką aš turėčiau daryti dėl karantino. Noriu pakartoti žinią: būkite namuose, būkite saugūs“.

„Man City“ teigė, kad tirs K.Walkerio elgesį.

„Futbolininkai yra pasaulinio lygio pavyzdžiai, o mūsų darbuotojai ir žaidėjai stengiasi paremti neįtikėtiną Nacionalinės sveikatos tarnybos darbą bei kitaip stengtis kovoti su „COVID-19“ plitimu. Kyle‘o veiksmai tiesiogiai prieštarauja šioms pastangoms. Mes nusivylę išgirdę tokius kaltinimus, atkreipėme dėmesį į greitą Kyle‘o reakciją ir atsiprašymą bei artimiausiomis dienomis skirsime baudą už drausmės pažeidimą“, – skelbiama klubo pranešime.

K.Walkeris yra antrasis itin gerai žinomas futbolininkas „Premier“ lygoje, kuris pažeidė vyriausybės nustatytas karantino taisykles. Pirmasis tai padaręs buvo „Aston Villa“ žaidėjas Jackas Grealishas, kuris praėjusią savaitę nuėjo į vakarėlį ir praėjus vos kelioms valandoms po to, kai pats ragino visus būti namuose, buvo nufotografuotas besišlapinantis prie kelio.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

Mankind
2020-04-06 07:15:15
Pirma karta kur minit kluba united parašėt
Atsakyti