UEFA Čempionų lyga | Scanpix nuotr.

UEFA Čempionų lyga | Scanpix nuotr.

 UEFA prezidentas Aleksandras Ceferinas atskleidė, kad Čempionų ir Europos lygos gali būti nepratęstos, jeigu rugsėjo mėnesį išliks koronaviruso apribojimai.

Visgi A.Ceferinas patikino, kad vietoje nutraukimo pirmenybė visada bus teikiama žaidimui už uždarų durų.

„Jeigu valdžia mums neleis žaisti, tuomet nežaisime“, – sakė A.Ceferinas. „Faktas yra tas, kad mes mažai ką žinome. Laukiame, kol ši baisi situacija išsispręs ne tik Europoje, bet ir visame pasaulyje. Vis tiek yra geriau žaisti rungtynes už uždarų durų ir sirgaliams tai galėti matyti per televizorių nei išviso nežaisti. Būtent to žmonėms reikia, mes norime sukurti jiems teigiamų emocijų namuose. Tikėkimės, kad tai bus liepą arba rugpjūtį“.

 

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

Abigail Wesley
2020-04-10 02:52:36
Gyvenimas yra karčiai saldus, aš per savo santuoką išgyvenau karštą laiką, nes po 5 metų buvimo kartu nesu pajėgi pastoti ir pagimdyti savo vyrui, internete skaičiau moters, vadinamos Brigita, liudijimus, kurioje ji kalbėjo apie rašytoja, vadinama dr. Ajayi, kaip jis padėjo jai išsaugoti ilgalaikius santykius po 8 mėnesių pertraukos su sužadėtiniu dėl jo rašybos galių, aš buvau pas daugelį gydytojų apie mano nesugebėjimą pastoti ir man buvo pasakyta, kad negalėsiu pastoti, nes turiu problemų su gimda, man labai reikėjo pagalbos, todėl susisiekiau su rašytoju dr. Ajayi, paaiškinau jam savo būklę ir jis liepė man nesijaudinti, kad viskas bus gerai, jis man pasakė Keletas dalykų, kuriuos reikia padaryti, taip pat paruošė man žolelių gėrimą, keletą mėnesių gėriau žolelių gėrimą, o šiandien esu nėščia, laukdama pirmojo vaiko, dėka dr. Ajayi. Nežinau, ką jūs išgyvenate gyvenime, bet jei jums reikia kokios nors dvasinės pagalbos jūsų santykiuose ar bet kurio gyvenimo aspekto, aš griežtai rekomenduoju jums dr. Ajayi ir pažadu jums, grįšite padėkoti Jam, pasidalydamas tavo liudijimu. galite susisiekti su juo naudodami „viber“ arba „WhatsApp“: +2347084887094 arba el. paštu: drajayi1990@gmail.com
Atsakyti