„Juventus“ ir „Neptūno“ rungtynės | Roko Lukoševičiaus/BNS Foto nuotr.

„Juventus“ ir „Neptūno“ rungtynės | Roko Lukoševičiaus/BNS Foto nuotr.

 Lietuvos krepšinio lygos (LKL) klubams Klaipėdos „Neptūno“ savininkas Sigitas Ambrazevičius išsiuntinėjo laišką, kuriame pareiškė kaltinimus Utenos „Juventus“ ir Pasvalio „Pieno žvaigždžių“ ekipoms. S.Ambrazevičiaus teigimu, šios dvi komandos nesilaiko bendro susitarimo ir derasi su žaidėjais dėl kompensacijų po sezono nutraukimo.

S.Ambrazevičiaus laiškas:

„Sveiki, kolegos ir ne kolegos,

man labai liūdna, kad mūsų tarpe yra gudresnių už gudrius. Mes visi buvome prie bendro stalo sutarę, kad laikysimės vieningos pozicijos dė atlyginimų krepšininkams mokėjimo. Deja, Pasvalys ir Utena nusprendė pabūti gudresniais. Kreipiuosi į Jus, Pasvaly ir Utena. Kam reikėjo pasisakyti uz bendrą poziciją prie posėdžių stalo? Jei Jūs netaupote rėmėjų bei miesto paramos (o tai yra miestiečių pinigų) yra Jūsų reikalas, tai tik parodo, kad Jūs savo lėšų į krepšinį nededate...o tik leidžiate svetimus finansus.

Jei aš būčiau laužęs susitarimus ir bandęs su man reikalingais krepšininkais tartis, tai būčiau padaręs taip, kad nei agentai, nei visi Lietuvos krepšininkai nebūtų to sužinoję. Dabar Jūs mums visiem likusiem „pakišote kiaulę“. Visus Jus krepšinio aikštelėje laikiau priešininkais,o uz aikštelės ribų kolegomis, tai nuo šiol Jūs, Utena bei Pasvaly, nebesate kolegos, o tik priešininkai is kažkur. Klaipėdoje tikrai nebesate laukiami.“

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

Zalūpa
2020-04-06 01:17:28
Turbūt nesiprausia
Atsakyti
Jd
2020-04-05 23:03:08
Koks raupsuotas to dziumbro nuotraukoje snukis
Atsakyti
gf
2020-04-06 01:01:57
nu tikrai ble atrodo kaip kriosena pervaziuota traktoriaus o jam tik 21