Cody Garbrandtas | Instagram.com nuotr

Cody Garbrandtas | Instagram.com nuotr

 Daugiau nei 3 metus pergalės skonio nepajautęs amerikietis Cody Garbrandtas suprato, kad atėjo laikas permainoms.

Neilgai UFC svorio kategorijos iki 61 kg čempionu buvęs ir 3 kovas paeiliui pralaimėjęs amerikietis žada mesti svorį ir pereiti į žemiausią svorio kategoriją iki 57 kg. Neseniai sklido gandai, kad UFC gali ją panaikinti, bet kol kas tokios kalbos buvo paneigtos.

„Visų pirma, turiu susikauti su Raphaeliu Assuncao. Kai sutvarkysiu reikalus su juo, tada galėsiu mesti svorį ir gelbėti 57 kg kategoriją. 61 kg kategorijoje man praktiškai nereikia mesti svorio, todėl tikiu, kad galėčiau kautis ir 57 kg kategorijoje. Esu jaunas ir žinau, kad galiu tai padaryti. Įprastai sveriu 65-66 kg. Po sparingų svoris sumažėja ir iki 64 kg. Manau, kad neprarasčiau geriausių savo savybių ir numetęs keletą kilogramų. Jau kalbėjome su treneriais apie tokį variantą“, - tikino C.Garbrandtas.

Svorio kategorijoje iki 57 kg pirmuoju čempionu dar 2012 m. tapo Demetriousas Johnsonas. Juo amerikietis išbuvo net 2142 dienas, kol pralaimėjo prieš Henry Cejudo. Šis vėliau tapo dvigubu čempionu ir turėjo atiduoti diržą be kovos. Tikėtasi, kad naujas čempionas bus karūnuotas vasario 29 d., tačiau prieš titulinę kovą Deivesonas Figuereido nenumetė svorio. Jis nugalėjo Josephą Benavidezą, bet dėl nenumesto svorio negalėjo laimėti diržo. Čempionu tada galėjo tapti tik J.Benavidezas.

Beje, H.Cejudo jau sureagavo į C.Garbrandto kalbas: „Aš valdau ir tą svorio kategoriją. Nebeturi kur slėptis.“ 

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

camp303
2020-04-05 21:34:17
Nežinau, ar dar pakils aukštai Cody, kai TJ jam išmušė visą karjerą iš rankų. Su visais jis nori kovoti, tik nesugeba iki turnyro negauti traumų. Su Petr Yan dar labai norėjo kovos, bet gal apsigalvojo, ta kova jam aplamai mma karjerą gali užbaigti.
Atsakyti