Urijah Faberis | Youtube.com nuotr.

Urijah Faberis | Youtube.com nuotr.

 MMA legenda 40-metis amerikietis Urijah Faberis su mergina pernai susilaukė dukrytės. Vieną rytą amerikietis atsibudo ir nerado vežimėlio, kuriame įprastai vežiodavo savo dukrelę.

„Atsikeliu ir jo neberandu. Kažkas jį pavogė. Supratau, kad turiu važiuoti ten, kur būriuojasi benamiai žmonės. Ten visada būna pilna vežimėlių. Gal už penkių kvartalų nuo savo gatvės pamačiau vežimėlį. Paskambinau draugei, pasakiau, kad pasiimsiu pirštines ir paliksiu dukrelę namuose“, - sakė U.Faberis.

UFC kovotojas apsiginklavo beisbolo lazda ir botagu bei priėjo prie benamių.

„Priėjau prie jų ir jie paklausė, ar man viskas gerai. Pasakiau, kad ten yra mano vežimėlis ir kad kažkas jį pavogė. Tada tų benamių grupuotės vadas norėjo išsiaiškinti, kas čia vyksta. Turiu pasakyti, kad jis buvo apsirengęs labai tvarkingai, avėjo gražius batus. Dar kartą pasakiau, kad kažkas pavogė mano vežimėlį. Aš jau vos laikausi, nepradėjęs pulti, nors man atrodo, kad jie net nežinojo, kas aš toks. Galiausiai jie man leido prieiti prie vežimėlio ir tada supratau, kad ten visai ne mano pirkinys. Tai irgi buvo 500 JAV dolerių vertės vežimėlis, bet jo spalva skyrėsi nuo maniškio. Net nustebau, kokie malonūs buvo tie benamiai. Jie stovėjo gal šešiese, visi labai stambūs ir pasakė, kad praneš, jei toks vežimėlis atsiras netoli jų. Padėkojau jiems ir nuvažiavau namo“, - pasakojo U.Faberis. 

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (3)
Registruoti
Anoniminiai (3)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų