Erginas Atamanas | Eriko Ovčarenko / BNS foto nuotr.

Erginas Atamanas | Eriko Ovčarenko / BNS foto nuotr.

Stambulo „Anadolu Efes“ komandos treneris Erginas Atamanas mano, kad Eurolyga pačiu laiku sustabdė turnyro kovas.

„Aš maniau, kad Pasaulinė sveikatos organizacija yra atsakingesnė nei Eurolyga. Ji vėlavo paskelbti pandemiją. Eurolyga sustojo pačiu“, - sakė specialistas.

E.Atamanas kalbėjo apie rizikas, su kokiomis komandos gali susidurti, jeigu sezonai bus atnaujinti.

„Turėsime rizikų. Mes buvome geriausia komanda, kuri pirmavo abejuose turnyruose. Ar laiku susigrąžinsime formą? Tai yra rizika. Žaidėjai bus kažkur 70 – 80 proc. savo geriausios formos. Niekas nesusigrąžins buvusios formos“, - sakė E.Atamanas.

Turkijos komanda krepšininkų atlyginimų mažinti neplanuoja ir žaidėjams suteikia sąlygas pasitreniruoti.

„Mūsų žaidėjai toliau individualiai sportuoja namuose. Mes dar kiekvieną dieną atidarymo treniruočių bazę dvejoms valandoms. Jeigu krepšininkas nori ten sportuoti, mes jam paskiriame trenerį ir išpildo jo pageidavimus vengiant kontakto“, - sakė E.Atamanas. 

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (2)
Registruoti
Anoniminiai (2)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų
Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

2020/21 m. LKL

12-05 „Pieno žvaigždės“ 17:00 „Šiauliai“
12-05 „Neptūnas“ 17:00 „Lietkabelis“
12-06 „Žalgiris“ 17:00 „Rytas“

2020/21 m. Eurolyga

12-03 CSKA 21:00 „Olympiacos“
12-03 „Zenit“ 21:00 „Fenerbahče“
12-03 „Maccabi“ 21:05 „Crvena Zvezda“
12-03 „AX Armani“ 21:45 „Panathinaikos“
12-03 „Valencia“ 22:00 ALBA
12-04 „Anadolu Efes“ 19:30 „Baskonia“
12-04 „Bayern“ 19:30 „Chimki“
12-04 „Žalgiris“ 20:00 „Barcelona“
12-04 „Real“ 22:00 ASVEL
Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Anglijos „Premier“ Lyga

Sek 11-29 Southampton 16 : 00 Manchester United
Sek 11-29 Chelsea 18 : 30 Tottenham Hotspur
Sek 11-29 Arsenal 21 : 15 Wolverhampton …
Pir 11-30 Leicester City 19 : 30 Fulham
Pir 11-30 West Ham United 22 : 00 Aston Villa