UEFA Čempionų lyga | instagram.com nuotr.

UEFA Čempionų lyga | instagram.com nuotr.

 Dėl koronaviruso pandemijos nežinomybėje atsidūrusi UEFA dėlioja planus likusiai sezono daliai ir vertina galimybes užbaigti UEFA Čempionų lygos bei UEFA Europos lygos turnyrus.

Vokietijos žiniasklaidos teigimu, UEFA prezidentas Aleksandras Čeferinas jau yra numatęs galutinį terminą, iki kada privalo baigtis abiejų minėtų lygų sezonai. Tai – rugpjūčio mėnuo.

„Situacija netipinė ir nepaprasta. Turime būti lankstus, kalbėdami tiek apie rungtynių datas, tiek apie jų laikus. Esame pasiruošę atnaujinti turnyrus labai greitai, kai tik pandemija praeis. Galvojame apie iš vienų rungtynių sudarytą atkrintamųjų varžybų formatą, svarstome finalinio ketverto ar net aštuoneto opcijas. Galiu patikinti, kad turnyrus atnaujinsime tik tada, kai žinosime, kad žaidėjų, teisėjų ir sirgalių sveikatai nebėra grėsmės“, - sakė A.Čeferinas.

Abu europiniai turnyrai yra sustabdyti aštuntfinalio etape. Sezono pratęsimo laukia ir daugelis nacionalinių futbolo lygų. Tiesa, baltarusiams ši taisyklė negalioja, jie čempionatą rengia įprastu režimu.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.