Donaldas Trumpas | Scanpix nuotr.

Donaldas Trumpas | Scanpix nuotr.

 JAV prezidentas Donaldas Trumpas šeštadienį nuotoliniu būdu surengė konferenciją, į kurią sukvietė visų pagrindinių šalies sporto lygų vadovus.

D.Trumpas išreiškė padėką lygų vadovams, komandoms ir žaidėjams, kurie padeda kovoti su koronavirusu, aukoja pinigus sunkiau besiverčiantiems ir užtikrina, kad nereikėtų atleidinėti klubų darbuotojų. Prezidentas pareiškė, kad rugpjūtį arba rugsėjį jau galima tikėtis, kad fanai grįš į tribūnas.

„Noriu, kad fanai grįžtų į tribūnas. Kai tik galėsime tai padaryti, tai ir įvyks. Kuo anksčiau, tuo geriau. Fanai išsiilgę sporto, jie nori tribūnose stebėti krepšinį, futbolą, ledo ritulį, beisbolą. Jie nori grįžti į golfo laukus ir kvėpuoti grynu oru“, - sakė D.Trumpas.

Anot JAV prezidento, galima tikėtis, kad fanai į tribūnas grįš rugpjūtį arba rugsėjį, tačiau viskas priklauso nuo to, kaip seksis suvaldyti pandemiją. D.Trumpas tikisi, kad NFL, kurios startas numatytas rugsėjį, savo sezoną galės pradėti laiku.

Konferencijoje su D.Trumpu bendravo NHL, WNBA, MLS, NFL, MLB, WWE, PGA, NBA, UFC, „IndyCar“, LPGA ir „Breeders Cup“ vadovai.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.