Rubensas Barrichello | Instagram.com nuotr

Rubensas Barrichello | Instagram.com nuotr

 Šeštadienį vyko ketvirtasis „The Race All Star“ virtualių autosporto lenktynių etapas. Jas vėl paįvairino dvejos „Legends Trophy“ lenktynės, kuriose dalyvavo daug puikiai žinomų pilotų.

Pirmąsias legendų lenktynes laimėjo Janas Magnussenas. 46-erių metų danas dar 1995 m. su „McLaren“ lenktyniavo „Formulėje 1“, o 1997 m. ir 1998 m. atstovavo „Stewart“ komandai.

Antrose lenktynėse starto rikiuotė buvo apversta „aukštyn kojom“ ir tai padėjo „Formulės 1“ legendai Rubensui Barrichello. Lenktynės prasidėjo nuo avarijos ir tai atvėrė duris brazilui į pergalę.

„Turiu padėkoti vyrukams už avariją pirmajame rate. Jie paliko tiek daug laisvos erdvės man, kad galėjau tiesiog ramiai važiuoti link pergalės. Prieš pirmąsias lenktynes neturėjau daug praktikos, kvalifikacijoje užfiksavau prastą laiką, bet antrosios lenktynės vyko labai sklandžiai. Kai išsiveržiau į priekį, rūpinausi tik tuo, kad nepadaryčiau klaidos, nes tai su šiais bolidais labai lengva. Lenktyniauti buvo linksma, tikiuosi, kad ateityje vėl galėsime tai padaryti“, - sakė R.Barrichello.

Pagrindinėje esporto klasėje nugalėjo slovėnas Kevinas Siggy. Jis aplenkė Bono Huisą ir Rudy van Bureną.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.