A.J.Stylesas | „Twitter“ nuotr.

A.J.Stylesas | „Twitter“ nuotr.

 Šeštadienį pristatyta pirmoji svarbiausio amerikietiškų imtynių metų renginio „WrestleMania 36“ dalis. Ji buvo nufilmuota nepaisant to, kad JAV siaučia koronaviruso pandemija.

Pirmoje turnyro dalyje daugiausiai diskusijų sulaukė „kova“ kapinėse. Joje po 35 minučių šou „The Undertaker“ nugalėjo A.J.Stylesą, kuris buvo palaidotas.

Šeštadienį įvyko ir penkios titulinės kovos. Alexa Bliss su Nikki Cross nugalėjo „The Kabuki Warriors“ ir laimėjo WWE moterų komandinį diržą, Becky Lench pranoko Shayną Baszler ir apgynė WWE „Raw“ moterų diržą, Sami Zaynas įveikė Danielį Bryaną ir liko WWE tarpkontinentiniu čempionu, Johnas Morrisonas kovoje dėl WWE „SmackDown Tag Team“ titulo nugalėjo Jimmy Uso ir Kofi Kingstoną, o Braunas Strowmanas nugalėjo Goldbergą ir tapo WWE „Universal“ čempionu.

Pirmosios dalies įrašas:

Antroji turnyro dalis bus rodoma sekmadienį. Joje bus galima išvysti ir sportininką, kuris žino, ką reiškia nesuvaidintos kovos. Buvęs UFC sunkiasvorių čempionas Brockas Lesnaras gins WWE čempiono diržą prieš Drew McIntyre‘ą. Ringe išvysime ir tokias legendas kaip Johnas Cena, Edge‘as bei Randy Ortonas.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.