2006 m. pasaulio čempionato ketvirtfinalis | „Stop“ kadras

2006 m. pasaulio čempionato ketvirtfinalis | „Stop“ kadras

 2006 m. pasaulio čempionato ketvirtfinalyje Anglija susitiko su Portugalija, kuriose žaidė „Manchester United“ komandos draugai Wayne‘as Rooney ir Cristiano Ronaldo.

61-ą minutę W.Rooney dėl kamuolio aršiai kovojo su Ricardo Carvalho, kuris netrukus raitėsi iš skausmo. Prie teisėjo subėgo abiejų komandų žaidėjai, o C.Ronaldo aktyviai prašė nubausti W.Rooney, kuris netrukus stumtelėjo C.Ronaldo ir dar po kelių akimirkų buvo nubaustas raudona kortele.

Daugelis sirgalių laikė W.Rooney kaltu už tai, kad Anglija po baudinių serijos 1:3 pralaimėjo Portugalijai.

Praėjus daugiau nei dešimtmečiui po šios istorijos, W.Rooney prisiminė tą epizodą ir papasakojo, kad su C.Ronaldo greitai susitaikė.

„Aš įsivaizdavau save C.Ronaldo vietoje. Ar daryčiau tą patį? Greičiausiai“, – sakė W.Rooney. „Ar eičiau prie teisėjo, kad įtikinčiau jį pašalinti varžovų žaidėją? Jeigu jis nusipelnė raudonos kortelės, jeigu tai padės mums laimėti – taip, be klausimų.

Tiesą sakant aš siekiau, kad jis už „nardymą“ būtų nubaustas pirmoje rungtynių dalyje. Tiesą sakant, aš to net nemačiau, to net nebuvo.

Po rungtynių tunelyje aš priėjau prie C.Ronaldo. Jaučiau, kad svarbu pakalbėti su juo akis į akį dabar, kol dar viskas yra šviežia. Aš pasakiau, kad neturiu jokių problemų: mėgaukis turnyru ir linkiu sėkmės. Pasimatysime po kelių savaičių ir pamėginsime laimėti titulus“.

Atvėsęs W.Rooney užbraukė liniją šioje istorijoje dar stadione, tačiau dėl šios istorijos žiniasklaida jį kankino visą vasarą.

„Mes neturėjome jokių problemų“, – sakė W.Rooney. „Naujame sezone startavome 5:1 nugalėdami „Fulham“ ekipą. Aš pelniau du įvarčius ir atlikau rezultatyvų perdavimą C.Ronaldo, o tai visus nuramino. Persirengimo kambaryje mes visada buvome artimi. Visada kartu juokaudavome iš trenerių ar kitų žaidėjų, o tai, kas nutiko tada, mus dar labiau suartino. Kiti treji metai buvo nuostabūs ir atnešė mums tris titulus ir Čempionų lygos trofėjų. Mano raudona kortelė Gelzenkirchene buvo pradžios taškas“.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

Gvydas
2020-04-05 12:46:58
Bet pastebek ant kiek daugiau komentaru buna po straipsniais apie mustynes ir mma, cia lietuvoj visi razbainikai del to ir daug raso apie mustynes
Atsakyti
Buo
2020-04-05 12:06:35
Jus pasamdet delfi zurnaliugu ar situacija su clikais tapo tokia bloga, kad tokias antrastes rasot? Is tikruju gal ir neblogai butu kad bankrutuotumet, nes kaip pagrindiniam sporto tinklapiui stipriai per daug straipsniu apie kovos menus buvo, ir per mazai apie normalias olimpines sporto sakas.
Atsakyti