Dana White'as | Scanpix nuotr.

Dana White'as | Scanpix nuotr.

 UFC prezidentas Dana White‘as tapo turto prievartavimo auka, tačiau ši istorija prasidėjo jau labai senai – dar 2004 metais.

Tuo metu striptizo šokėja telefonu parašė savo vaikinui žinutę, kad ji turėjo lytinių santykių su vedusiu D.White‘u. Šokėjos vaikinas Ernesto Joshua Ramosas reikalavo pinigų iš D.White‘o, kad tai liktų paslaptyje, tačiau vietoje gautų pinigų jis 2015 m. sausį buvo sulaikytas FTB, o ta byla buvo įvardinta kaip „turto prievartavimas prieš garsaus verslo savininką“.

Skelbiama, kad šokėja Brazilijos viešbutyje pati nufilmavo, kaip turi lytinių santykių su D.White'u, o E.J.Ramosas nusiuntė UFC prezidentui dviejų sekundžių vaizdo įrašo iškarpą. Jis grasino papasakoti apie tai D.White‘o žmonai, paskelbti gėdingas nuotraukas „instagrame“ ir reikalavo 200 tūkst. JAV dolerių.

Tuomet buvo atliktas tyrimas ir aukos vardas nebuvo atskleistas. FTB  2015 m. sausį paspendė pasalą ir nufilmavo, kaip D.White'as perduoda pinigus E.J.Ramosui, o už tai jis 366 dienas atsėdėjo kalėjime.

Penktadienį E.J.Ramosas jau apkaltino D.White‘ą nutraukus 2016 m. balandį sudarytą sandėrį, kai, tariamai D.White‘as, turėjo sumokėti jam 450 tūkst. JAV dolerių mainais už tai, kad jis neatskleis jo vardo ir jis nebus niekur paminėtas užbaigiant baudžiamąją bylą, kas apsaugotų UFC organizaciją ir patį D.White‘ą nuo galimo finansinio nuostolio, nes praėjus vos trims mėnesiams kompanija buvo parduota už 4 milijardus JAV dolerių.

„Tas vyrukas sėdėjo federaliniame kalėjime už tai, kad prieš daugiau nei penkerius metus bandė iš manęs reikalauti pinigų. Dabar jis yra pasamdęs advokatą, kuris taip pat yra nuteistas kalėti ir vėl bando iš manęs 10 milijonų. Praėjusį kartą jis nieko negavo, todėl taip bus ir šį sykį. Tikiuosi, kad teismas atmes ieškinį, kad galėčiau amžiams atsikratyti šio neigiamo šleifo“, - sakė D.White‘as.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.