Tyronas Woodley | Scanpix nuotr.

Tyronas Woodley | Scanpix nuotr.

 Buvęs UFC pusvidutinio svorio kategorijos čempionas Tyronas Woodley socialiniame tinkle „Twitter“ pranešė, kad jis sutiko kovoti „UFC 249“ turnyre bei į dvikovą kviečia Colby Covingtoną.

„Tik noriu, kad jūs žinotumėte, jog aš esu pasiruošęs „UFC 249“ turnyrui. Aš daviau savo vadybininkams leidimą tai suorganizuoti. Treniruojuosi kaip mašina ir esu pasiruošęs kažką pervažiuoti. Ką pasakys UFC? Colby pasiruošęs ar ne?“, – rašė T.Woodley.

Vadybininkas Malki Kawa parašė, kad jis jau kalbėjosi su kovas organizuojančiu Seanu Shelby ir dabar viskas gula ant C.Covingtono pečių.

M.Kawa brolis ir verslo partneris Ibrahimas Kawa patvirtino, kad T.Woodley jau suderino kontraktą su UFC ir dabar jie tiesiog laukia, kad tą patį padarytų C.Covingtonas.

T.Woodley paskutinį kartą kovojo 2019 m. kovą „UFC 235“ turnyre, kur jis pralaimėjo Kamaru Usmanui. Prieš šį pralaimėjimą T.Woodley turėjo septynių iš eilės nepralaimėtų kovų rekordą.

C.Covingtonas paskutinį kartą kovėsi prieš tą patį K.Usmaną, kai pralaimėjo jam „UFC 245“ turnyre.

Vis dar nėra žinoma „UFC 249“ turnyro vieta, tačiau Dana White‘as tikina, kad ji jau surasta, tiesiog nėra norima garsiai to paskelbti.

„UFC 249“ turnyras planuojamas balandžio 18-ą dieną.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

camp303
2020-04-05 21:29:17
Nėra labai garbinga demonstruoti norą kovoti, kai esi praėjęs pasiruošimo stovyklą, o tavo iškviestas priešininkas visai neaišku, ką veikė. Bet čia Woodley, nesusilaukęs didelės pagarbos čempionas.
Atsakyti