Dominickas Reyesas | Youtube.com nuotr.

Dominickas Reyesas | Youtube.com nuotr.

 „UFC 247“ turnyre Dominickas Reyesas buvo netoli sensacijos. Po 5 raundų jis tik teisėjų sprendimu (47:48, 47:48, 46:49) pralaimėjo kovą dėl UFC pussunkio svorio kategorijos pasaulio čempiono diržo Jonui Jonesui, kuris nepralaimi jau daugiau nei 10 metų.

„Jau buvome pradėję kalbas dėl revanšo. Žadėjome kautis rudens pradžioje. Sutarėme dėl vis daugiau detalių ir tada atėjo koronavirusas... Ties tuo viskas nutrūko. Žmonės iki šiol kalba apie pirmąją mūsų kovą ir nori pamatyti revanšą. Daug kas sutinka, kad tas diržas turėtų būti mano. Aš irgi taip galvoju, todėl norėsiu jį pasiimti“, - sakė D.Reyesas.

J.Joneso karjerai nepatogumų kelia ne tik koronaviruso pandemija, bet ir problemos su teisėsauga. UFC kol kas nenusprendė, ar suspenduos amerikietį dėl vairavimo išgėrus ir šaudymo iš pistoleto viešoje vietoje.

„Aš tikiuosi, kad jis nebus suspenduotas, nes man labai reikia revanšinės kovos. Visada gerbiau jį kaip kovotoją, bet už narvo ribų jis daro tą patį mėšlą kaip ir anksčiau. Anksčiau buvau jo gerbėjas, bet kai jo automobilis trenkėsi į tą nėščią moterį ir jis ją paliko, tuomet prarado mano palaikymą. Dabar jis vėl daro tą patį“, - pasakojo D.Reyesas.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.