Aleksandras Lukašenka | Youtube.com nuotr.

Aleksandras Lukašenka | Youtube.com nuotr.

 Kol didžioji dalis Europos gyvena visiškame karantine, Baltarusijoje gyvenimas teka įprasta vaga, nepaisant augančio susirgimų nuo koronaviruso skaičiaus.

Baltarusijoje toliau vyksta sporto renginiai, o šalies prezidentas Aleksandras Lukašenka netgi pasiūlė čia surengti „UFC 249“ turnyrą, kuris suplanuotas balandžio 18 d. Ten pagrindinėje kovoje turėtų kautis Chabibas Nurmagomedovas ir Tony Fergusonas, bet UFC iki šiol nerado vietos, kur turnyras galėtų vykti, tačiau Baltarusijos MMA federacijos vykdantysis direktorius Maksimas Korolkovas sako, kad jau paruoštas planas, kaip išgelbėti šį turnyrą.

„Vakar išsiuntėme UFC oficialų pasiūlymą, norėdami surengti „UFC 249“ turnyrą. Susisiekėme su savo bičiuliais, kurie vėliau perdavė žinią UFC atstovams. Paaiškinome, kad Baltarusija yra pasiruošusi padaryti viską, kad turnyras įvyktų. Mūsų prezidentas šalyje nėra uždraudęs masinių renginių. Žinoma, prieš teikdami pasiūlymą konsultavomės su Baltarusijos sporto ministerija ir prezidentu. Gavę pritarimą, perdavėme žinutę UFC“, - Rusijos žiniasklaidai sakė M.Korolkovas.

Anot M.Korolkovo, turnyras galėtų vykti Minsko arenoje, talpinančioje 15 tūkst. sirgalių. Baltarusiai yra pasiruošę gerokai supaprastinti vizų išdavimo tvarką, kad užsieniečiai kovotojai galėtų greičiau atvykti į šalį.

„UFC sutikimo dar negavome, o laikas senka. Jei per artimiausią parą jie atsakytų teigiamai, tada manau, kad spėtume viską sutvarkyti iki balandžio 18 d. Baltarusija – Europos centras. Jau ilgą laiką norime pasauliui parodyti, kad galime surengti aukščiausios klasės turnyrą. UFC mums pasakė, kad Baltarusiją įrašys kaip „planą B“, nes jie jau turi numatę kitą potencialią vietą. Dana White‘as visko nenorėjo atskleisti, bet, kaip supratome, derybos dėl „plano A“ yra gerokai pažengusios į priekį“, - pridėjo M.Korolkovas.

M.Korolkovas netgi mano, kad į turnyrą kaip žiūrovai galėtų atvykti ir lietuviai, nors neaišku, kaip jie tai padarytų, esant karantinui.

Pats A.Lukašenka šeštadienį iščiuožė ant ledo ir savo vardo mėgėjų turnyro finalo pirmose rungtynėse iškovojo pergalę rezultatu 7:3. Su juo kartu žaidė ir sūnus Nikolajus. Jie abu atliko po rezultatyvų perdavimą ir buvo palaikomi šimtų sirgalių. Atsakomosios rungtynės vyks balandžio 11-ą dieną.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

Kaimo Jurgis
2020-04-06 08:43:44
Toks kvailas batka, ne už jį geda.
Atsakyti
Dzo
2020-04-05 11:23:31
Apie ka su tavim kalbeti debile
Atsakyti
Dzo
2020-04-04 23:55:10
Kodel leidziat keiktis neidomu skaityt atsilikeliai
Atsakyti
Eik nx
2020-04-05 10:18:07
Išsigimėli
...
2020-04-04 23:00:54
Blet budu zajebis kad surengtu
Atsakyti
Gsg
2020-04-04 22:18:02
Vitbeskas mirtyse skęsta o tas dar apie kažkokius renginius kliedi.IDIOTIZMAS
Atsakyti
butinas
2020-04-04 22:02:34
pimpalu priryjes batenka trolina
Atsakyti