Diego Maradona | Youtube.com nuotr.

Diego Maradona | Youtube.com nuotr.

 „Gimnasia de la Plata“ klubą treniruojantis 59-erių metų Diego Maradona griežtai laikosi karantino reikalavimų. Jis patenka į rizikos grupę, todėl stengiasi kaip įmanoma labiau izoliuoti save nuo visuomenės.

„Jis gerai laikosi ir yra izoliuotas namuose. Diego rūpinasi savimi, nes žino, kad priklauso rizikos grupei. Jis su šia krize tvarkosi taip gerai, kaip tik įmanoma. Diego buvo pirmasis, kuris pasakė, kad jei mes turėsime „apkarpyti“ jo algą, jis bus pasiryžęs tai padaryti“, - sakė klubo prezidentas Gabrielis Pellegrino.

Pats D.Maradona mano, kad kai kurie klubai koronaviruso pandemija naudojasi tam, kad galėtų visiškai nemokėti algų žaidėjams. Jo teigimu, tokia praktika yra neteisinga.

„Yra žaidėjų, kurie net ir vieną mėnesį negalėtų išgyventi be atlyginimo. Jiems klubai privalo sumokėti algas, o ne mėginti begėdiškai pasinaudoti esama situacija. Jie metų metus elgėsi su žaidėjais kaip su vergais. Toks įspūdis, kad kai kuriuose klubuose pandemija niekada nesibaigia. Dabar pasiteisinimų tikrai nereikėtų ieškoti, nes žaidėjams vis tiek reikia valgyti“, - sakė D.Maradona.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

Je je sure
2020-04-04 16:16:36
Nebeduokit tam degradui kokso
Atsakyti