„Bundesliga“ | Organizatorių nuotr.

„Bundesliga“ | Organizatorių nuotr.

 Vokietijos spaudoje pasirodė neraminančių pranešimų. Skaičiuojama, kad dėl koronaviruso pandemijos sukeltos krizės gali bankrutuoti net 13 klubų iš 36, žaidžiančių dviejose stipriausiose šalies futbolo lygose.

Ši informacija pranešta vaizdo konferencijos metu, kai Vokietijos futbolo sąjunga paprašė visų klubų atsiųsti savo finansinius duomenis. Šioje šalyje į finansinę drausmę žiūrima labai griežtai. Iš minėtų 13 klubų, kuriems gresia bankrotas, 4 žaidžia „Bundesliga“, o 9 – antroje lygoje.

Sunkiau besiverčiančius klubus gelbėti mėgins Vokietijos grandai. Miuncheno „Bayern“, Dortmundo „Borussia“, Leipcigo „RB Leipzig“ ir Lėverkuzeno „Bayer“ pažadėjo skirti 20 mln. eurų likusiems pirmos bei antros lygų klubams. Konferencijos metu taip pat sutarta, kad bus palengvinta licencijavimo procedūra ir sumažintos bausmės tiems klubams, kuriems bus pradėta bankroto procedūra.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

Jojojo
2020-04-04 18:30:47
Vokiska kokybe pasirodo nera kokybe.....su savo uab sistema praejus vos menesiui gali prarasti 13 klubu.....
Atsakyti