Nikita Krylovas | Instagram.com nuotr

Nikita Krylovas | Instagram.com nuotr

 Žinomas UFC kovotojas ukrainietis Nikita Krylovas išsakė savo nuomonę apie koronaviruso pandemiją. Jis patikino, kad dabartinėje situacijoje visiškai nesijaudina.

„Kodėl turėčiau jaudintis? Į rizikos grupę patenka pagyvenę žmones ir tie, kurie turi silpną imuninę sistemą. Geriausias priešnuodis – palaikyti sportinę formą ir sveikai maitintis. Žmonės miršta kiekvieną dieną ir ne tik nuo viruso. Tau ant galvos gali nukristi plyta ir tu mirsi, todėl ir nepritariu griežtiems draudimams, kai neleidžiama net paliesti kito žmogaus. Stengiuosi negalvoti apie tai. Koronavirusas didžiąją dalimi perduodamas per televiziją. Žmonės, kurie nuolat apie jį galvoja, turi didžiausią tikimybę susirgti“, - aiškino N.Krylovas.

Ukrainietis spėjo sudalyvauti kol kas paskutiniame surengtame UFC turnyre. Kovo 14 d. Brazilijoje jis kovoje be žiūrovų vienbalsiu teisėjų sprendimu nugalėjo Johnny Walkerį.

„Nežinau, ar kovos be fanų yra prasmingos. Aišku, be fanų lengviau girdėti trenerio nurodymus ir lengviau susikoncentruoti, tačiau sirgaliai gali suteikti tau papildomos energijos. Turnyro Brazilijoje organizacija man visai patiko, įvertinant tai, kad ten siautė koronavirusas. Dėl pandemijos didelė dalis kovotojų prarado galimybę užsidirbti. Manau, kad tie, kurių kovos buvo atšauktos, turi gauti teisę pirmieji grįžti į narvą, kai turnyrai bus atnaujinti“, - sakė ukrainietis.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

Asd
2020-04-05 01:28:53
Cia legendis ruskiu posakis galo nukristi plyta ant galvos ir mirsi :DDDDD daug lietuviu buduliu taip sako ir
Atsakyti
ha
2020-04-05 15:22:15
perkeltine prasme sako atseit kiekvienam žingsnyje pavojai tyko, kaimieti , nesusiprates
Q
2020-04-04 21:34:51
Netraukit zodziu is konteksto antrastese. Sulaukiat clicku bet jusu vardas smunka, fu
Atsakyti
Zaratustra
2020-04-04 20:04:16
Per tokius molio motiejus, paskui ir susidaro nuomone, kad kovotojai buki. Intelekto nesužalotas personažas
Atsakyti
Jo jo
2020-04-04 15:36:40
Ir per tavo motinos lova persiduoda nevisproti
Atsakyti