Amari Cooperis | Instagram.com nuotr

Amari Cooperis | Instagram.com nuotr

 25-erių metų amerikietis Amari Cooperis prieš naujojo NFL sezono startą pratęsė kontraktą su Dalaso „Cowboys“. Kontraktas galios penkerius metus, o bendra jo vertė sieks 100 mln. JAV dolerių.

A.Cooperis jau 4 kartus žaidė NFL „Visų žvaigždžių“ rungtynėse „Pro Bowl“, bet po naujojo kontrakto sulaukė daug kritikos. Ypač griežtai apie A.Cooperį pasisakė buvęs Niujorko „Jets“ treneris Rexas Ryanas.

„Nebūčiau mokėjęs šitam nevykėliui. Nieku gyvu. Jis nieko nepadaro išvykos rungtynėse, nieko nepadaro rungtynėse prieš rimtas komandas. Kai tik ateina rimtesnis iššūkis, jis „išnyksta“. Dalaso klubas padarė milžinišką klaidą“, - rėžė R.Ryanas.

Po kelių valandų R.Ryanas nusprendė atsiprašyti: „Nenorėjau vartoti tokių žodžių. Gerbiu kiekvieną žaidėją, tarp jų ir A.Cooperį. Tiesiog norėjau pasakyti savo nuomone, kad jam buvo permokėta, nors ir neabejoju, kad jis yra elitinis žaidėjas.“

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.