Neymaras | „Twitter“ nuotr.

Neymaras | „Twitter“ nuotr.

Rivaldo tikina, jog Neymaras yra pasirengęs sugrįžti rungtyniauti į „Barceloną“ ir padėti vesti katalonus į priekį kartu su Lioneliu Messi.

„Vis dažniau sklando gandai, jog „Barcelona“ žaidėjų perėjimo lango metu bandys įsigyti Neymarą ir Lautaro Martinezą. Jaunasis argentinietis yra geras žaidėjas, tačiau manau, kad Neymaras žaidėjas, galintis startinėje sudėtyje žaisti kartu su L.Messi.

Per pastaruosius keletą metų pamatėme labai daug žaidėjų, kurie nesugebėjo žaisti kartu su L.Messi, nepateisino lūkesčių. Visgi Neymaras ir Luisas Suarezas yra tie futbolininkai, kurie būdami aikštėje nejaučia spaudimo.

Neymaras nieko nebijo ir tai būtų saugus klubo pasirinkimas, tuo tarpu L.Martinezas yra jaunas, talentingas puolėjas, kuris po dvejų ar trejų metų taps geru pirkiniu. Manau, kad šiuo metu klubo prioritetu turėtų būti Neymaras.

Žinau, kad kai kuriems „Barcelonos“ fanams nepatiko, kaip Neymaras paliko klubą. Visgi dabar jis yra kitoks žaidėjas. Jis būtų puiki pagalba L.Messi bandant iškovoti dar vieną UEFA Čempionų lygos titulą“,- kalbėjo Rivaldo.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.