Conoras McGregoras | Scanpix nuotr.

Conoras McGregoras | Scanpix nuotr.

 Buvęs dviejų skirtingų svorio kategorijų UFC čempionas Conoras McGregoras aktyviai reiškiasi apie koronaviruso pandemiją, ragina žmones likti namuose bei parama prisideda prie pagalbos gydytojams.

Nepaisant C.McGregoro pastangų, pasirodė ir daugiau blogų naujienų. Kaip ir daugelyje kitų šalių, pranešama, kad ir į Airiją iš Kinijos pristatytos kai kurios apsaugos priemonės neatitiko „Covid-19“ reikalaujamų specifikacijų.

C.McGregoras netylėjo ir kaltino Kiniją „nežmonišku elgesiu“.

„Tikrai siaubinga. Ne tik dėl to, kad kaukių, pirštinių, skydelių, ventiliatorių, respiratorių, monitorių ir kitų reikalingų dalykų kainos buvo sukeltos, tačiau atvykstančios partijos taip pat yra ir nenaudingos. Nežmoniškas elgesys“, – rašė C.McGregoras.

Kitame įraše UFC kovotojas pasidalino Airijos politiko Leo Erico Varadkaro įrašu, kuriame jis įamžintas besikalbantis su Kinijos premjeru Li Keqiangui. Politikas teigė, kad dėkoja Kinijai už būtiniausių medicinos reikmenų siuntas. L.E.Varadkaras taip pat pasiūlė Kinijai padėti atlikti tyrimus ir toliau tęsti glaudžius ryšius. C.McGregoras ragino atsiimti padėką.

„Kuo skubiau atsiimkite padėką ir nepriimkite pagalbos pasiūlymo. Tai, kas čia buvo padaryta, yra barbariška“, – rašė C.McGregoras.

Visgi toks atvejis nėra nutikęs tik Airijoje. Lietuvoje taip pat buvo pranešta, kad viena apsauginių kaukių siunta iš Kinijos buvo netinkama.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.