Abdulmanapas Nurmagomedovas | Youtube.com nuotr.

Abdulmanapas Nurmagomedovas | Youtube.com nuotr.

 Nors beveik neabejojama, kad „UFC 249“ turnyre neišvysime UFC lengvo svorio kategorijos čempiono Chabibo Nurmagomedovo ir Tony Fergusono dvikovos, tačiau ir toliau tęsiasi komentarai apie šią dvikovą iš abiejų stovyklų.

C.Nurmagomedovas yra pareiškęs, kad niekur iš Rusijos išvykti negalės, todėl kova yra atšaukta, tačiau vėliau tikino, kad jeigu UFC prezidentas Dana White‘as jam atsiųs konkrečią vietą, kur vyks „UFC 249“ turnyras, jis tikrai jame dalyvaus.

Apie C.Nurmagomedovo pasiruošimą Rusijos žiniasklaida kalbėjo ir jo tėvas bei treneris Abdulmanapas Nurmagomedovas.

„Manau, kad tai buvo viena iš geriausių stovyklų karjeroje. Chabibas dabar yra puikios formos. Nenoriu kalbėti skaičiais ir faktais, bet jis yra puikios formos. Tai buvo ilgiausia stovykla, kokią tik turėjome. Manau, kad T.Fergusonas būtų atsilaikęs du, du su puse raundų, bet čia yra tik mano nuomonė“, – sakė A.Nurmagomedovas.

C.Nurmagomedovas ir T.Fergusonas turėjo kovoti balandžio 18-ą dieną, o jų kova greičiausiai yra atšaukta jau penktą kartą.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

:D
2020-04-09 16:04:23
Issigando eilini syki :D,butu norejas butu kovojas.Palauks dar pora metuku kol Tony pasens tada eis kovoti
Atsakyti
Jo jo
2020-04-04 10:44:14
Jiems visos stovyklos geriausios karjieroi.isivaizduoju kiek tas senis yra paskiepines ožku....
Atsakyti