Anthony Yarde'as | Scanpix nuotr.

Anthony Yarde'as | Scanpix nuotr.

 Mažiau nei prieš savaitę 28-erių metų Didžiosios Britanijos boksininkas Anthony Yarde‘as savo „instagram“ sekėjams atskleidė liūdną žinią – Anapilin iškeliavo koronavirusu sirgęs jo tėvas, o dabar pranešė ir dar vieną liūdną naujieną – mirė ir koronavirusu sirgusi jo močiutė.

„Dėl šio viruso dabar mes netekome ir močiutės. Mano tėtis ir jo mama paliko šį pasaulį. Tai rimta! Žmonės vis dar eina į lauką, nors jiems to nederėtų daryti. Žinau, kad yra daugybę nuomonių dėl COVID-19 viruso ir aš turiu savąją, tačiau žinau, kad nuomonė nėra verta rizikuoti gyvenimu ir kitais. Tiesiog likite namuose“, – rašė A.Yarde‘as.

Anthony Yarde‘o žinutė | Organizatorių nuotr.

Anthony Yarde‘o žinutė | Organizatorių nuotr.

Profesionalų bokso ringe britas turi 19 pergalių ir 1 pralaimėjimą. Net 18 pergalingų kovų jis baigė nokautais. Vienintelį pralaimėjimą A.Yarde‘as patyrė 2019 m. rugpjūtį. Tada svarbiausioje karjeros kovoje jis 11-ajame raunde techniniu nokautu pralaimėjo rusui Sergejui Kovaliovui, nors buvo netoli pergalės.

A.Yarde‘as yra laimėjęs WBO Europos ir tarpkontinentinį pussunkio svorio kategorijos pasaulio čempiono diržus. Balandžio 11 d. jis planavo kautis su Lyndonu Arthuru dėl Tautų Sandraugos čempiono diržo.

 

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.