Adamas Silveris | Scanpix nuotr.

Adamas Silveris | Scanpix nuotr.

NBA vadovybė ruošia pasiūlymą nutraukti šį sezoną, praneša ESPN žurnalistas Brianas Windhorstas.

„Aš kalbėjausi su NBA ir žaidėjų asociacijos atstovais ir tapo aišku, kad NBA ruošia pasiūlymą, kuris jiems leistų nutraukti sezoną“, - sakė žurnalistas.

Jis pridėjo, kad per paskutines abiejų pusių derybas kalbų apie sezono pratęsimą buvo daug mažiau ir vyrauja didelis pesimizmas dėl galimybės jį išgelbėti.

„Jie neturėjo kalbų apie sezono pratęsimą. Jie turėjo kalbas apie galimus finansinius nuostolius, jeigu sezonas bus nutrauktas. Dabar vyrauja didelis pesimizmas“, - sakė B.Windhorstas.

NBA stebi Kinijos lygos situaciją, o ten čempionato sugrįžimas yra nukeltas. Planuota, jog rungtynės grįš balandžio mėnesio viduryje.

Jeigu NBA sezonas bus nutrauktas bent iki birželio mėnesio pradžios, lyga tikriausiai paliks tokias pačias naujokų biržos ir laisvųjų agentų pradžios datas.

NBA taip pat siūlė žaidėjams nuo balandžio mėnesio vidurio 50 proc. susimažinti savo atlyginimą. Jų asociacija su tuo nesutinka, o sutiktų nuo gegužės vidurio atlyginimą susimažinti 25 proc. 

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

Jd
2020-04-04 22:11:22
Kas cia per kiausingalvis nuotraukoje
Atsakyti