Conoras McGregoras | Instagram.com nuotr

Conoras McGregoras | Instagram.com nuotr

 Balandžio 18 d. suplanuotas „UFC 249“ turnyras neturi nei savo vietos, nei galutinės programos. Veikiausiai teks keisti ir pagrindinę vakaro kovą, nes Chabibas Nurmagomedovas turi problemų, bandydamas palikti Rusiją ir kautis su Tony Fergusonu.

Johnas Kavanagh neseniai buvo užsiminęs, kad C.Nurmagomedovą galbūt galėtų pakeisti jo auklėtinis Conoras McGregoras. Pats Airijos kovotojas kalbėjo, kad būtų pasiruošęs kautis kad ir dabar, tačiau penktadienį J.Kavanagh patikino, kad tai tebuvo balandžio 1-osios pokštas.

„Šiek tiek pasilinksminome ir papokštavome balandžio 1-osios proga. Šansai, kad Conoras kovos „UFC 249“ turnyre – nuliniai. Airija gana griežtai laikosi karantino. Jei bandytume verstis per galvą ir skubėti į nežinią, atrodytume kaip idiotai“, - sakė J.Kavanagh.

C.McGregoro treneris pareiškė, kad bent jau balandžio mėnesį derėtų atšaukti visus MMA turnyrus, įskaitant ir „UFC 249“: „Man atrodo, kad šiuo momentu rengti MMA turnyrą būtų beprotiška. Apie koronavirusą žinome dar ne viską, bet gerai suprantame pavojų. Manau, kad bent jau balandžio mėnesį turėtume griežtai laikytis karantino reikalavimų. Situacija nuolat keičiasi, galbūt nuo gegužės 1 d. vyriausybės kartu su ekspertais nuspręs, jog galima švelninti sąlygas ir galbūt gyvenimas vėl grįš į savo vėžes, bet dabartinėje situacijoje tikrai nėra protinga rengti kovas. Sunkios treniruotės ir svorio metimas tik nualina kovotojų imuninę sistemą. Negana to, kovotojus dabar gaubia nežinia, ar jų kovos vyks, ar ne ir kur jos vyks. Visa tai įvertinus, turnyrai balandį turėtų būti atšaukti.“

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.