„Liverpool“ – „Wolves“ rungtynių akimirka | Scanpix nuotr.

„Liverpool“ – „Wolves“ rungtynių akimirka | Scanpix nuotr.

 Po to, kai Anglijos „Premier“ lyga pranešė, kad rungtynės sustabdomos neribotą laiką, šios lygos klubai pranešė, kad prašys žaidėjų susimažinti atlyginimus 30 procentų.

Visi klubai sutiko pateikti žaidėjams tokį prašymą, o tai leistų išsaugoti darbo vietas šiuo sunkiu laikotarpiu. Dar prieš šį sprendimą „Man United“ kapitonas Harry Maguire'as ėmėsi tokios pačios iniciatyvos ir paragino visus komandos draugus atsisakyti 30 proc. algos.

„Premier“ lyga sumokės 125 mln. svarų Anglijos futbolo lygai (EFL) ir Nacionalinei lygai bei paaukos 20 mln. svarų Nacionalinei sveikatos tarnybai (NHS).

Dar prieš „Premier“ lygai paskelbiant savo pranešimą, kad rungtynės tikrai negrįš balandžio 30-ą dieną, lygos komandų kapitonai, vedami „Liverpool“ žaidėjo Jordano Hendersono, diskutavo apie labdaros fondo įkūrimą, kuris galėtų būti naudingas Nacionalinei sveikatos tarnybai.

Profesionalių futbolininkų asociacija (PFA) anksčiau yra sakiusi savo nariams, kad nesutiktu dėl jokio atlyginimo mažinimo ir atidėjimo, kol jie nepasitarė su profsąjunga.

„Tai bus nuolat peržiūrima, atsižvelgiant į aplinkybes“, – teigė „Premier“ lyga. „Lyga palaiko nuolatinį ryšį su PFA, o sąjunga šeštadienį prisijungs prie lygos, žaidėjų ir klubo atstovų diskusijos“.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.