Tenisas su keptuvėmis | Instagram.com nuotr

Tenisas su keptuvėmis | Instagram.com nuotr

 Šiemet pirmą kartą nuo antrojo pasaulinio karo laikų neįvyks seniausias pasaulyje teniso turnyras – Vimbldonas.

Turnyro organizatoriai gali guostis bent jau tuo, kad buvo apsidraudę nuo tokio atvejo. Anot britų žiniasklaidos, už turnyro atšaukimą bus išmokėta net 100 mln. svarų sterlingų (113,59 mln. eurų) kompensacija.

Vimbldono turnyro vadovas Richardas Lewisas pareiškė, jog egzistuoja reali galimybė, kad šiemet teniso sezonas apskritai nebebus atnaujintas.

„Niekas nežino, kas nutiks per artimiausius mėnesius. Galime tik tikėtis, kad „US Open“ ir perkeltas „Roland Garros“ įvyks, o teniso pasaulis vėl atsistos ant kojų. Optimistas manyje sako, kad galbūt pavyks išgelbėti Šiaurės Amerikos kietos dangos turnyrų sezoną Monrealyje, Toronte ir Sinsinatyje, bet tai gali nesutapti su realybe. Nereikėtų atmesti tikimybės, kad šiemet teniso sezonas gali ir nebebūti atnaujintas, tačiau aš viliuosi, kad reikalai susitvarkys ir anksčiau ar vėliau sezoną galėsime pratęsti“, - pasakojo R.Lewisas.

Novakas Djokovičius prarado galimybę apginti pernai iškovotą Vimbldono čempiono titulą. Serbas karantino metu su žmona jau paaukojo 1 mln. eurų, už kuriuos Serbijos medikams buvo perkamos apsauginės priemonės. Namuose daug laiko leidžiantis N.Djokovičius žaidžia panašų žaidimą į tenisą, tik vietoj rakečių naudoja...keptuves.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.