Anglijoje vykstančios aršios kovos tarp principinių varžovų „Manchester United“ ir „Liverpool“ patraukia net ir mažiau futbolu besidominčių žiūrovų akį. Visgi šie klubai ne kartą surėmė ginklus ir už aikštelės ribų – dėl potencialių naujokų. „Mirror“ pateikia net dešimt žaidėjų, dėl kurių buvo tarpusavyje susikovusios šios komandos.

Roberto Firmino | „Twitter“ nuotr.

Roberto Firmino | „Twitter“ nuotr.

Roberto Firmino

„Manchester United“ buvo pirmoji komanda, kuri 2005 m. vasarą susidomėjo galimybe įsigyti R.Firmino. Visgi šioje kovoje triumfavo gudriai pasielgęs „Liverpool“. „Man Utd“ laukė kol puolėjas gynęs Brazilijos garbę baigs pasirodymą „Copa America“ turnyre, tuo pasinaudojęs „Liverpool“ atstovas nuskrido į Čilę ir sudarė 29 mln. svarų sterlingų vertės sandorį.

Memphis Depay'us  | „Twitter“ nuotr.

Memphis Depay'us | „Twitter“ nuotr.

Memphis Depay'us 

M.Depay‘us buvo 2005 m. vasarą ilgą laiką siejamas su „Liverpool“. Visgi Eindhoveno PSV žvaigždė nusprendė pasirinkti „Raudonuosius velnius“.

„Tuo metu buvo svarbu jausmai, o ne pinigai“,- apie prisijungimą prie „Man Utd“ kalbėjo M.Depay‘us.

Fabinho | „Twitter“ nuotr.

Fabinho | „Twitter“ nuotr.

Fabinho

Fabinho buvo paskutinė trūkstama Jose Mourinho vadovaujamos „Man Utd“ komandos sudėties dėlionės detalė. Visgi šis saugas prisijungė prie „Liverpool“ vis po dviejų dienų, kai „raudonieji“ Kijeve vykusiame UEFA Čempionų lygos finale nusileido Madrido „Real“.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.