Teremas Moffi | fkriteriai.lt nuotr.

Teremas Moffi | fkriteriai.lt nuotr.

Praėjusį sezoną į „Riterius“ atvykęs nigerietis Teremas Moffi buvo beveik metus neturėjęs žaidybinės praktikos, ikisezoninėse rungtynėse atrodė pakankamai sunkiai ir tikrai neatrodė, kad tai yra tas žaidėjas, kurio vertė rinkoje augs kaip ant mielių.

Pirmąjį savo įvartį A lygoje jis pelnė debiutinėse rungtynėse, o iki sezono pabaigos jų pelnė dvidešimt, tokiu būdu patekdamas į rezultatyviausių lygos futbolininkų trejetuką. Ši asmeninė statistika beveik nekėlė abejonių, kad išlaikyti puolėją, nepaisant jo ilgalaikio kontrakto su „Riteriais“, bus neįmanoma.

T.Moffi kontraktas buvo perpirktas šių metų pradžioje ir futbolininkas išvyko į Belgijos „Kortrijk“ klubą. Tuo metu futbolininko vertė, pagal transfermarkt duomenis, siekė 350 tūkstančių eurų.

Debiutinėse rungtynėse T.Moffi pelnė įvartį, vėliau dar per šešerias rungtynes, nepaisant to, kad nei karto nežaidė 90 minučių, pasižymėjo tris kartus. Toks nuostabus startas Belgijoje, kaip mat, užaugino T.Moffi kainą – dabar, pagal tuos pačius transfermarkt duomenis, jo vertė 1,5 milijono eurų.  

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

klausimas
2020-04-04 12:10:59
Alio Kauno Zalgirio profesoriams
Atsakyti