Mitrovičius | Scanpix nuotr.

Mitrovičius | Scanpix nuotr.

Manresos BAXI komandos legionierius Luka Mitrovičius nematė prasmės vasarą pratęsti krepšinio čempionatus.

Taip gali pasielgti Eurolyga, kuri svarsto galimybę žaisti vasaros mėnesiais. Eurolyga apie galimybę pratęsti sezoną tikisi žinoti iki gegužės mėnesio.

„Panašu, kad rungtynės gali būti žaidžiamos liepos arba rugpjūčio mėnesiais, tačiau žiūrint iš krepšininkų pusės tai yra nelogiška. Mes būsime du, tris mėnesius be treniruočių. Esame izoliuoti kaip ir visi žmonės. Galbūt būsime dar ilgiau izoliuoti. Ir tada kai kurie turės per savaitę sužaisti dvi arba tris rungtynes. Tai krepšinio savižudybė. Tai ne tik mano nuomonė, taip galvoja daug žaidėjų“, - sakė krepšininkas.

Europoje savo šalių čempionatus jau nutraukė tokios valstybės kaip Italija, Graikija, Prancūzija, Lietuva, VTB Vieningoji lyga ir panašiai svarsto kitos valstybės.

„Jeigu visos Eurolygos komandos bus viename mieste, tada jos negalės kovoti vietiniame čempionate. Tai yra komandos, kurios savo šalių čempionatuose yra tarp lyderių. Jūs matote tame kažką gero?“, - kalbėjo krepšininkas. 

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

To jd
2020-04-03 16:37:11
Tavo tevo suzadetinis;DD
Atsakyti