Gimnastika | Organizatorių nuotr.

Gimnastika | Organizatorių nuotr.

 Rusijoje neseniai buvo įvestas karantinas, tačiau šalies sportininkams tai buvo nė motais. Jie toliau masiškai treniravosi Novogorsko olimpinėje bazėje ir dabar už tai turės skaudžiai sumokėti.

Vietinė žiniasklaida pranešė, kad net keturis medalius jaunimo olimpiadoje laimėjęs gimnastas Sergejus Naidinas, treneris Andrejus Rodionenka ir dar du centro darbuotojai užsikrėtė koronavirusu. Manoma, kad netrukus skaičiai dar labiau išaugs, nes bazėje vienu metu sportavo apie 200 sportininkų.

Susirgusieji buvo izoliuoti, o likusiems šimtams asmenų leista išvykti namo, kur jie irgi privalės laikytis saviizoliacijos. Olimpinėje bazėje koronaviruso plitimo metu darbavosi gimnastai ir sinchroninio plaukimo atstovai.

Kituose miestuose olimpinės bazės buvo uždarytos, laikantis karantino nurodymų. Neaišku, kodėl Novogorske nebuvo pasekta kitų pavyzdžių – visos artimiausios sporto varžybos yra atšauktos, todėl daugelis nesupranta, kodėl sportininkai taip rizikavo savo sveikata, kad pasiruoštų nežinia kada ateinančiam sezono pratęsimui.

Rusijoje jau fiksuota daugiau nei 4100 koronaviruso atvejų, tarp kurių – 34 mirtys. 

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

Y
2020-04-03 20:21:29
Toks jau idiotų likimas
Atsakyti