Chabibas Nurmagomedovas | Instagram.com nuotr

Chabibas Nurmagomedovas | Instagram.com nuotr

 Trečiadienį paskelbta, kad Chabibas Nurmagomedovas turi galimybę privačiu lėktuvu skristi į JAV ir „UFC 249“ turnyre susikauti su Tony Fergusonu. Nepaisant to, UFC lengvo svorio kategorijos pasaulio čempionas šia galimybe nepasinaudos. Jis „instagram“ tinkle pareiškė, kad kova yra atšaukta, nors jo tėvas Abdulmanapas neseniai užsiminė apie tai, kad kovą būtų galima rengti Baltarusijoje.

Ketvirtadienį į tokią galimybę sureagavo ir pats C.Nurmagomedovas. Čempionas pripažino, kad galėtų skristi į kaimyninę šalį, tačiau nemato galimybių ten atvykti T.Fergusonui.

„Girdėjau kalbas apie Baltarusiją. Aš ten galėčiau nuskristi, bet Tony negalėtų atvykti iš JAV. Niekas iš JAV neišskrenda ir nieko ten neįsileidžia. Man visi rašinėja, kad man reikia išskristi. Pasakykite, kur? Į JAV? Ten nėra turnyro. Į Abu Dabį? Ten irgi nėra turnyro. Į Europą? Irgi nėra turnyro. Rusijoje irgi nėra. Skaitau daug komentarų, daug naujienų. Visur, kur įeinu, rašo, kad Chabibas pasakė vienaip ar kitaip. Mane tai jau vargina. Nuo gruodžio buvau kovinėje parengtyje ir nenustojau ruoštis šiai kovai tiek psichologiškai, tiek fiziškai. Treniruotės, svorio metimas, sparingai, smūgių technikos gerinimas, „crossfitas“, parvertimų treniruotės, graplingas, imtynės. Visa tai dariau nuo gruodžio“, - sakė C.Nurmagomedovas.

Čempionas dar kartą paaiškino visiems, kas dėjosi pastaruoju metu: „JAV išbuvome 40 dienų su visa komanda. Kai JAV viskas buvo uždarinėta, nuskridome į Abu Dabį, nes galvojome, kad kova vyks ten. Sužinojome, kad ten kova neįvyks, todėl skridome į Dagestaną, kad dar būtų galima šiek tiek pasitreniruoti prieš kovą. Kur man reikia skristi? Kur vyks kova? Pasakykite manim. Aš irgi noriu vykti ir kautis, bet pasakykite, kur man skristi? Niekas man neatsako. Kita vertus, aš suprantu kilusį šurmulį. Žmonės sėdi namie, neturi ką veikti ir nori apie kažką diskutuoti. Vieta, vieta ir dar kartą vieta. Atsiųskite man kovos vietą. Aš namie. Kai tik grįžome iš JAV atsidūrėme karantine. Aš nuolat esu namie ir nuolat treniruojuosi. Procesas nesustojo.“

Tiesioginę C.Nurmagomedovo transliaciją „instagram“ tinkle stebėjo ir pats Conoras McGregoras. Jis pareikalavo būti pridėtas prie pokalbio, bet čempionas to nepadarė.

Conoro McGregoro žinutė | Instagram.com nuotr

Conoro McGregoro žinutė | Instagram.com nuotr

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

Uzpisai
2020-04-03 15:26:14
Su savo vietos siuntimais ryzas
Atsakyti
silute
2020-04-03 14:36:33
O tikrai kur vyks tas UFC Turnyras ??? Ar jau aisku kur jis aplamai vyks ?? visi uzsipole Habiba o patys net nezino ar tas turnyras ivyks ir kur jis ivyks.
Atsakyti
camp303
2020-04-03 16:11:01
Koks skirtumas kur turnyras vyks, ar aplamai nevyks. Esmė, kad Chabibas turi laukti ufc nurodymų, o ne užsiimti savivale ir daryti pareiškimus, kad nekovos. Sėdėtų tyliai, ruoštusi ir lauktų balandžio 18d. Jeigu ufc pasakys, kad kova neįvyks, tuomet ir gali daryti savo pareiškimus.
silute
2020-04-03 19:47:05
to-camp303 ...tu nori pasakyti kad habibas turi laukti iki paskutinios minutes kad suzinotu vieta kur kovos ??? o paskui greitai sokti i liektuva ir skristi kur jam bus pasakyta ??? o kas del karantinu ir susekimo galimibiu ??? kekvienas sportininkas Atskrenda i kovos vieta panasiai pries 2 savaites o kartais net pries menesi ,,,As suprantu jaigu taip butu dares koks kitas sportininkas o ne Rusas habibas tai viskas butu gerai ir kaltinama butu UFC o ne sportininkas...
camp303
2020-04-03 07:09:24
Chabibas bando sukti uodegą. Suprato kokią gėdą gali užsitraukti ir kaip apgailėtinai komunikavo prieš tai buvusiame pareiškime.
Atsakyti
Asd
2020-04-03 01:30:19
Tony nusiime du kartus del traumu o ozkapisys 3 kart pabego klaune tu!!!!!
Atsakyti
To Asd
2020-04-03 16:03:45
Tu vien rasydamas zodi klounas parodai savo veida nesuzalotu intelektu, del to turbut esi didziausias conoro ir tonio gerbejas...
kosmos
2020-04-02 22:54:39
kiek apie tas dramas rasyr, visi nusiima nuo tu kovu pastoviai, tony nusieme du kartus bet sneka tarsi tik khabibas nusieme, tas sneka atvirksciai, conoras kovoja karta i du metus bet sneka tarsi kasdien aktyvus nekovodamas pries top kovotojus ir nei kart dirzo negynes, cirka daro bile sneketu apie juos ir butu ka rasyt zurnaliugom
Atsakyti
camp303
2020-04-03 07:06:02
Conoras nenusiėmė, nei nuo vienos savo kovos, tai turi pilną teisę pasityčioti iš nevykėlių. Ir nuostolio ufc niekada nepadarė su nusiėmimais.
Neck
2020-04-02 21:36:37
Matet??? Conoras prisijunge iskart isjunge transliacija :DD Myznius xDDD
Atsakyti
J
2020-04-02 21:23:00
Čia visos pusės išsipisinėja. Galėtų Dana surengt uždara kova, kad ir tik jiem abiem. Bet pinigų aukos. Nenori rengt kovos tik su teisėju ir pora medikų.
Atsakyti
Dana
2020-04-03 11:34:48
Nu gerai įkalbejai davai surengiam kova tik su teisėjais ir vienu mediku
Parašyk man sąskaitai kur numesti kovotojų honorarus kad tu ir visa tavo giminė mokėtų visa gyvenima
Parašyk į Dana.White@ufcmail.com