Andrea Iannone | Instagram.com nuotr

Andrea Iannone | Instagram.com nuotr

 Trečiadienį oficialiai pranešta, kad „MotoGP“ lenktynininkas Andrea Iannone dėl dopingo vartojimo gavo 18 mėnesių diskvalifikaciją.

Praėjusių metų lapkričio 3 d. po lenktynių Malaizijoje buvo paimtas italo dopingo mėginys, kuriame rasta draudžiamų medžiagų. A.Iannone diskvalifikacija galios iki 2021 m. birželio 16 d. Kai kurie motosporto fanai manė, kad tai tėra balandžio 1-osios pokštas, bet šią naujieną patvirtino tarptautinė motosporto federacija (FIM).

„Aprilla“ komanda, kuriai atstovauja italas, ruošiasi apskųsti tokį sprendimą. Jų teigimu, draudžiamos medžiagos A.Iannone organizme galėjo atsirasti netyčia dėl užteršto maisto vartojimo.

30-metis A.Iannone 2010-2012 m. tris kartus iš eilės užėmė trečiąsias vietas „Moto 2“ čempionate. 2013 m. jis persikėlė į „MotoGP“. Keturis sezonus A.Iannone praleido „Ducati“ komandoje, su kuria laimėjo ir vieną etapą, o 2015 m. bendroje įskaitoje buvo 5-as. 2017-2018 m. jis atstovavo „Suzuki“, o pernai perėjo į „Aprilla“ gretas.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.