Conoras McGregoras | encorebeachclub nuotr.

Conoras McGregoras | encorebeachclub nuotr.

 Dar prieš tai, kai visą pasaulį sukaustė koronaviruso pandemija, buvęs UFC dviejų skirtingų svorio kategorijų čempionas airis Conoras McGregoras sakė, kad bus pasiruošęs balandžio 18-ą dieną pakeisti UFC lengvos svorio kategorijos čempioną Chabibą Nurmagomedovą arba Tony Fergusoną ir kovoti „UFC 249“ turnyre.

Kaip jau žinome, penktą kartą neįvyks C.Nurmagomedovo ir T.Fergusono akistata, o dar prieš tai buvo pradėta kalbėti, kad Rusijoje įstrigusį C.Nurmagomedovą galėtų pakeisti Justinas Gaethje, o netrukus ir Dustinas Poirier pasiūlė savo paslaugas.

Antradienį dar daugiau peno spekuliacijoms suteikė Conoro McGregoro treneris Johnas Kavanagh. Žymus MMA žurnalistas Arielis Helwani paklausė savo sekėjų, ar T.Fergusonui reikėtų priimti pasiūlymą kovoti su J.Gaethje, ar atsisakyti dalyvauti „UFC 249“ turnyre ir laukti C.Nurmagomedovo.

Tuomet šį balsavimą pakomentavo J.Kavanagh, mįslingai užsiminęs, kad apklausoje gali būti ir trečiasis variantas. Fanai ėmė spėlioti, ar treneris turėjo omenyje garsiausią savo auklėtinį C.McGregorą.

Ilgą laiką tylėjęs ir nieko nepasakęs apie C.Nurmagomedovo pasitraukimą, C.McGregoras ketvirtadienio vakarą galiausiai pasireiškė socialiniuose tinkluose.

„Faktas yra tas, kad Tony ir Chabibas žaidė viščiuko žaidimą, o Chabibui pirmam pasitraukus, jis jų žaidime išsiveržė į priekį 3-2. Ištikus krizei, Chabibas išvyko namo. Labai didelė rizika. Sveikinimai, Tony.

Aš pats esu pasiruošęs kovoti kad ir dabar. Viso to pradžioje aš sakiau, jog džiaugiuosi, kad man nėra oficialiai rezervuota kova. Jeigu taip būtų, aš būčiau panaudojęs visus neteisingus duomenis, kurie leistų man dalyvauti šioje kovoje. Ir būčiau laimėjęs“.

 

Praėjusį penktadienį buvo pranešta, kad Airijoje įvedamas 2 savaičių karantinas. Žmonės iš namų galės išeiti tik nusipirkti maisto ir vaistų, bet jie negalės nutolti nuo savo namų daugiau nei 2 km. Tuo tarpu asmenims virš 70 metų apskritai uždrausta palikti namus.

Pats C.McGregoras pasidžiaugė tokiu sprendimu, bet aiškina, kad to negana. Jis reikalavo prisidėti ir Airijos kariuomenę.

„Pradėjome taikyti griežtesnes karantino sąlygas ir tai mane džiugina. Kol nepradėsi žaidimo, tol jo nelaimėsi. Dabar mes pradėjome žaidimą ir laikydamiesi griežtų reikalavimų galime jį laimėti. Visi privalome laikytis visų reikalavimų. Turime nenutolti nuo savo namų daugiau nei 2 km, privalome atsisakyti visų nebūtinų kelionių, o visi verslai, išskyrus parduodančius pirmo būtinumo prekes, turi būti uždaryti. Mūsų kariuomenė šiandien buvo paminėta kaip potenciali pagalbininkė mūsų pareigūnams. Manau, kad tokia galimybė neturėtų būti vertinama kaip potenciali, nes ji būtina jau dabar. Raginu vyriausybę panaudoti kariuomenės pajėgumus, kad būtų užtikrintas 24 valandų per parą budėjimas ir žmonių priežiūra. Negalime rizikuoti. Jei kas nors pilnai nesilaikys karantino reikalavimų, tada visų kitų pasiaukojimas nueis perniek, o mūsų šalis atsidurs pavojuje“, - sakė C.McGregoras, manantis, kad per 5 savaites šalis gali nugalėti koronavirusą.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

Panevezys
2020-04-03 09:01:56
Jonai atvaryk i pnvz as tau snuki ismalsu
Atsakyti
Jonas
2020-04-02 21:38:51
Ar nebeturite apie ką rašyti-babibas,latras-kas kam snukį išmals
Atsakyti